haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

Ynt: haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

05/18/2011 20:34:00

Nilos, Aslihan, Ulku valla kadini kacirdik resmen..
aslinda biz onunla bebek bakicisi ararken gorustuk, 650ye anlastik. ilk gunun sonunda ben yapamayacagim zor geldi bana dedi.. tembellikten degil, cekirge gibi kadin, dur desen durmuyor.. ikna etmeye calistim ama korkuyorum sorumluluk almaktan dedi, bebek minik, daha beslenme duzeni karmasik, o yasak bu yasak... tuna hala evde, kiskaniyor, kuduruyor... gozu korktu kadinin.. ikna edemedim, gitti.... sonra kendisi geldi istersen temizligine gelirim diye... oyle 300e anlastik iste... haftada 3 gelince kendine gore bir duzen kurdu, oyle hergun temizlik yapilmiyor tabii ama ev hep derli toplu oluyor iste...

valla aynen Ulku, bakici yerine onu tutsaymisiz evde iyiymis.. ama dedim ya bebek bakmam ben dedi, bir de kendi torunu olacakti, ona bakacagim diyordu... gelin kendi annesinin evine yerlesince, benim isi de birakinca acikta kalmis, gitmis anlasmis.. cocuk buyuk 1,5 yasinda bakimi cok kolay diyor bir de :))

Hulya aslinda aramiyorum ama yine 300 e 3 gun gelen olursa hayir demem sanki :)

05/18/2011 20:39:00

sen nerede oturuyorsun Tülin??

05/18/2011 20:50:00

hulya_Oyku ben ariyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim

05/18/2011 21:04:00

Abi ne diyorsunuz siz ya şaka mi nerede bu fiyata gelen kadınlar? Neden hiç biri bana denk gelmiyor? Ayda 3 güne 300 tl alan hamarat Kadin bulacağım da git diyeceğim. Haftada 2 güne 400 bile şaka gibi. Kendimi çok kötü hissettiriyorsunuz yeminle:(

05/18/2011 21:29:00

hulyacim golbasindayiz :(
annecimyazarim ben de pismanim gayri ama cocuk bakimiyla ilgili suphelerim vardi, degilse yapisirdim kadina...

05/21/2011 17:01:00

ay yazılanları okuyunca gözlerime inanamadım. kızlar biz de burada ikili gruplar oluşturalım.. su haftada 2 gün 400 alan kişileri kapmak içi
n :)))))))

05/21/2011 18:29:00

Benim yardimcim haftada uc gun geliyor, yarim gunde isleri bitirip gidiyor aylik 300 lira para veriyorum. Onun bi arkadasi bu sartlarda calisacagi bir is ariyormus. Bahceli civarinda oturan varsa yonlendirebilirim.

05/21/2011 18:42:00

Pzt.cars.cuma geliyor bana, pzt ogleden sonra bir gibi gelip alti gibi gidiyor, cars ve cumada 9 da gelip 12 gibi gidiyor. Sadece temizlik utu falan yapiyor. Ben yemek istemedim, istesem yapar gerci. Cocuk bakimina gelince o konuda hic konusmadim. Bi 10 dk bak da sigara iciyim deyip birakiyorum biraz ama obur turlu birakmaya ihtiyacim olmadi hic, annem geldiginden. İstersen cocuk icinde konusabilirim ama.

05/21/2011 18:45:00

Ben is arayan kisiyle tanismadim, bana gelen hanim iyi temiz biridir dedi. Tanimam yani

05/21/2011 18:54:00

Biraz zor hafta sonu falan bence. Ama belli olmaz ihtiyaci varmis kabul eder belki. Yarin benim hanimla konusur telefonunu alirim kadinin. İnsallah olur da rahat edersin. Yarin msj atarim sana

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...