haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

<12345>

Ynt: haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

05/22/2011 20:57:00

cicibici naptin bakici isini?

05/26/2011 18:41:00

valla tulin ben de ariyorum boyle birilerini ama bir turlu denk gelmiyor simdiye kadar gelen kisi gunluk 95 aliyordu simdi onunla yollari ayirdik ama simdi buldugun kisi de gunlugu 100 e gidiyor simdi onu haftada 1 yarim gun gelmeye ikna etmeye calisiyorum cunku yarim gunu pek kabul etmek istemiyorlar gunum oluyor diye, o da hakli tabi kendi acisindan..aylik anlasilan birini bulamadim :(((

05/27/2011 17:56:00

Merhaba Hilal,
Benim güvenilir bir yardımcı bayanım var.Ayda 1 kez geliyor bana 80 milyon veriyorum.Hangi semtte oturuyorsun.Eğer ilgilenirsen bayanın numarasını veririm.
Sevgilerimle,
Emel

06/03/2011 14:32:00

merhaba arkadaşlar bende yeni birini buldum sabah 8.30da geliyor 2 gibi gidiyor haftada 2 gün ama 3e çıkaracak aylık 500 anlaştık utu ve ev işi ben yemek cocuk bakımı istemedim.şimdide bi arkadaşımın annesi başlıycakmış ihtiyarcınız varsa sizler için bir görüşebilirim.günlük gelenler pahalı oluyor 80e geliyor o zamanda büyük temizlik yapmak zorunda kalıyorsun zor oluyor bence.bence önceleri 15 günde bir alıyodum zor oldu.böyle haftada 2-3 gün çok iyi oluyor.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...