çok kıskancım galiba.

<1234>
01/02/2011 21:05:00

ben eşimi çok kıskanıyorum bazen psikopat derecesinde arıza çıkarıyorum sonradan pişman oluyorum ama.ben ev hanımıyım bide çocuktan sonra kendime hiç vakit ayıramıyorum onun da etkisi var galiba.kendimi değersiz hissediyorum eşim çok sosyal birisi bende bi okadar asosyalim.ve onu çok kıskanıyorum düşüncelerini bile kıskanıyorum .bunu kimseyede anlatamıyorum eşimle konuşmaya çalışıyorum o da saçmalıyosun deyip kapatıyor konuyu.
mesela 2 gün önce eşimi sabah işe yolluyorum kapıdan asansörü çağırdı ve asansörün içine üst kattan bi kadın bimiş ben asansörde kadını görünce eşime binme diye işaret ettim ama bindi ben okadar sinir oldumki yani alt tarafı 3 kat inicek öğlene kadar kendimi bunun normal bişe olduğuna ikna etmeye çalıştım.
benim gibi düşünen varmı diye merak ediyorumi
pskolojk desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.
(aslında eşime çok güveniyorum)
benim sorunum kendime olan güvensizliğim galiba bilimiyorum .
bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Ynt: çok kıskancım galiba.

01/02/2011 21:12:00

Asansördeki kadın eşinize ne yapabilir ki!Biraz rahat olmaya çalış bence!Ya da gerçekten destek al!

01/02/2011 21:14:00

valla ben de kiskaniyorum. en cok da facebook arkadaslarina gicik oluyorum. ne liseymis beee.

01/02/2011 21:27:00

Özgüranne:)))ciddi olamazsın!

01/02/2011 22:20:00

Hayda! :))) Bu da iyiydi:)))))

Özür dilerim sevgili Zeynep Çakır lafım size değildi:) Sahibesi kendini tanır, tatlı bir kadıncağızdır:) Zeynep Hanımcım, sizin biraz sinirleriniz yıpranmış olabilir mi? Çocuklu hayat kolay değil hele de 24 saat sadece size bağımlıysa. Bence de bu konuda yardım almanızda fayda var en azından başka konularda da biraz nefes almanızı ve biraz olsun günlük rutininizden uzklaşmanızı da sağlar bu yardım.
                                                                                             İmza : Güzin Abla:)

01/03/2011 07:25:00

Çocuk dışında da birşeylerle ilgilenmek gerekiyor. Çocuğu haftada 3 gun yarım gun krese verip, kendine kalan vakitte ilgi alanına gore kursa (fotograf, dikiş, vs) gidebilir, arkadaslarla bulusabilir, alısveris yapabilir,  nurturia bulusmalarına:) katılabilirsin.. Ya da belki iş hayatına geri dönebilirsin..

01/03/2011 10:02:00

bence de kesinlikle destek almalısın arkadaşım, bu normal bi davranış değil, zaman kaybetmeden terapi al, ilaca hayır ama terapiye evet...asansördeki kadından sanane, kocana ne, ne alaka, artık kıskançliğın takıntı boyutuna gelmiş:(, eşinle konuş ve yardım al, mutlu yuvanızın bozulmaması için bu şart...

01/03/2011 10:09:00

Zeynepcakir. Sen aslında sorunu çözmüşsün. Bir zamanlar ben de çok kıskançtım. Sonra anladım ki benim kendime güvenim yok. Psikolojik destek aldım. Şimdi mutlu bir insanım, tavsiye ederim.

01/03/2011 10:11:00

Bende tuhalık var...Hiç kıskanmadım eşimi:))

01/03/2011 11:36:00

ya bende kıskancım ama acaip tutuyorum kendimi bunu başardım destek felan almadım ama kendimi önce önemli hissetmem gerekir diye kendimi inandırdım ve bunu başardım ve bu dünyada önce kendim varım (tabi kızım başka onun yeri ayrı ) ve inan bana zeynepcim bu öğrenilen bir olay

01/03/2011 11:43:00

özgüranneeeeee supersinnnnnnnnnnn :DDDD

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...