çok kıskancım galiba.

Ynt: çok kıskancım galiba.

01/03/2011 11:54:00

ilginizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.
özgüranne. facedeki arkadaşlarından özellikle eskiden çok kısada olsa görüştüğü kız arkadaşının ekli olmasa sinir oluyorum eşime söylüyorun silerin neolucak dio ama unutuyor silmiyo..
çünki önemsemiyo onun için bitmiş bişe sadece ekli okadar...

01/03/2011 11:58:00

anneyazar.evet sinirlerim çok yıprandı oğlum bana nefes aldırmıyor ve ben daha 22 yaşındayım 4 senelik evliyim aslında bu durumdan şikayetçi değilim iyiki evlenmişim pişman değilim ama yıprandım,ve kendimi anlatamıyorum eşimle konuştuğumda benim pişman olduğumu beni mutlu edemediğini düşünüyor ve üzülüyor ve bunu sinirnelerek gösteriyor.çok karışık aslında.

01/03/2011 11:58:00

acaba öylemi diye psikopata bağlamıyalım amannn boşverrr yapacak olan zaten ruhun duymadan yapıyorrrr.bence kuzimin kocası sırf bu yüzden seni aldattım diyeee haykırmış yüzüne böyle şeyler yaşamamak için içimizi serin tutmalıyız 

01/03/2011 12:03:00

çiğdem- ben eşimin beni aldatmayacağını biliyorum eminm ben onun düşüncelerini kıskanıyorum.başka bir kadına güzel demesi bile beni sinir ediyo.televizyon izlerken bile normal bişekilde güzel kız demesi bile beni sinir edebiliyo.

01/03/2011 12:06:00

bende kıskanmayanlardanım, eşimin tüm listeleri o kadar uzunki, ilmecin sonuna gelene kadar benim canım sıkılıyor, hiç irdelemiyorum...niyetinde varsa, yapacaksa zaten yapar, ruhun duyduğundada iş işten geçmiş ve bu iş burda bitmiş olur...

01/03/2011 12:09:00

ya işi bitirmek çok zor çocukla okadar kolay değil bence 

01/03/2011 12:09:00

sorun bende kendimi biraz geliştirip.benim dünyamın eşimin etrafında dönmediğini beynime yerleştirebilirsem bunu aşabilirim die düşünüyorum.çok çevrem yok sosyal biri değilim herkesle samimi olamıyorum  ve herşeyi paylaşamıyorum bundan bazen patlıyorum bu bi atak halinde geliyo bir haftada depresif oluyorum sonra kendime moral verip devam ediyorum..
herkese teşekkür ediyorum.

01/03/2011 12:11:00

Bence hayatı kendinize de eşinize  de zehir etmeyin. Sizin veya eşinizin bazı tutumlarınızın doğru olmadığını biliyor ve düzeltemiyorsanız, kendinizi doğru ifade edemiyorsanız, destek almanızda fayda var.

Yazık değil mi, daha genceciksiniz, bebeğiniz var. Bu dönemler hayatınızın en keyifli dönemleri olmalı...

01/03/2011 12:12:00

bence bebiş uyuduktan sonra el işi süper olur örgü-etamin-

01/03/2011 12:18:00

evet ben kendime yapıyorum sonradan pişman oluyorum ama iş işten geçmiş oluyo.aslında mutlu bi evliliğim var kıymetini bilmediğim zamanlar oluyo.
bebiş uyuyunca ev işini bitirip vakit bulursam kitap okumaya çalışıyorum iyi geliyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...