çok kıskancım galiba.

<1234>

Ynt: çok kıskancım galiba.

01/04/2011 11:09:00

zeynep inşş düzeliirr ama herşey sende bitioo hayata bakış açımızın değieşmesi lazımm olaylara bakışaçımımzn genişlemeslazımm  olumlu düşün ki iyilikler bizi bulsun ben öy bakmaya çalışıyorum hep biraz polyanna cılık yaniii:))) 

Ynt: çok kıskancım galiba.

01/04/2011 22:27:00

neslihan evet bende geçici çözümler yerine kökten halletmek istiyorum bunun için uğraşıyorum.bu sorunumu burada paylaşma konusunda teretdüt etmiştim ama iyiki paylaşmışım yorumları okudukça motive oldum ve bunun aşılabilecek bişey olduğunu düşünmeye başladım.
semau teşekkür ederim inş.evet nasıl düşünürsen öyle olur buna bende inanıyorum.ben hayatımı kendim zorlaştırıyorum ve bunu yapmamaya çalışıcam.
ne kadar boş düşüncelerle uğraştığımı biliyorum aslında ama engel olamadığım zamanlar oluyo..beynim çok karışık..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...