mikolar

11/30/2010 10:34:00

profilo avm yeni çocuk oyunu hep beraber gidebiliriz

SAHNE GÖSTERİ SANATLARI - MİKOLAR

SAHNE GÖSTERİ SANATLARI - MİKOLAR

Mikolar, mikropların dünyasından çocukların dünyasına bakan eğlenceli bir oyun.

Çocukların sağlık konusunda ihmal ettikleri şeylerin, mikroplar tarafından nasıl avantaja dönüştüğünü anlatan oyunda Beş mikrobun mega-mikrop olmak için katıldıkları seçme sınavını, annesinin uyarılarına rağmen dişlerini fırçalamayan Melis’in ağzında düzenlemek en akıllıca karardır. Melis’in ağzındaki dişleri çürütmek onlara mega mikrop olma yolunu açacaktır.Ama unuttukları bir şey vardır. Diş fırçası ve Diş Macunu.

Fantastik dekor kostüm yapısıyla ve çizgi film mantığında sahnelenen oyunda ilginç müzikler çocukların ilgisini çekecek. Didaktik bir yapıdan uzakta sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacağız.

Oyunun yönetmenliğini Hakan Yavaş üstlendi Dekor Şakir Demirpehlivan Kostüm Aygül Sonay Güntav Müzik Nedim Yıldız Işık efekt Erkan Karabulut Mustafa Türkoğlu

Oyunda :F.Ayçin Güvercin Betül Efe Cansın Bezircilioğlu Doğukan Polat Ekin Bulut rol alıyorlar.

Her Cumartesi Pazar saat 12.00 de Profilo Alışveriş Merkezinde perde açacak oyuna bütün çocukları bekliyoruz.

Ynt: mikolar

03/11/2011 10:00:00

gidelim gülsüm :=)

03/11/2011 11:08:00

yok canım sahnelenmiyor bu oyun artık :(

03/11/2011 12:00:00

ya gülsüm senin kız kesin oyuncu olacak ya içi dışı tiyatro oldu çocuğun :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...