buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/10/2011 07:17:00

herkese gunaydın:) artık alışkanlık oldu uyanınca hemen buraya bır bakıyorum kimler ne yazmış diye:) sevgili berram gelecegıne cok sevındım. bız cuma buluscaz gıbı duruyor. gecen buluşmada 4 anneydık ve cok ıyı anlaştık bu sefer senınde katılımınla (diğerlerinden henu ses yok malesef) 5 olucaz. mınenın kızının katılabılmesı ıcın cuma akşamüstü 5.30 desek sizlere zor olurmu? olursa cumartesı sabahta bulusabılırız. veya ıztersenız cuma ogleden sonrad auyaz bana.
   aslında bugun tam kar da oyun gunu süper bir faaliyet olabılır ama evlerımız bırbırıne cok uzak :( resemen bursaya dağılmışız. cekirge özlüce yıldırım ataevler vs...
   herkese keyifli günler .cevap beklıyorum herkes kendıne uyan saatı solesın cogunluga göre karar verelım artık

03/10/2011 07:21:00

gunaydın
esım uyuyor ben pc basındayım aslı alışkanlık.aslıcım bence biz cumartesı sabahtan bulusalım.sanırım herkes rahat rahat gelecek oyle olursa.calısan calısmayan,esı erken gelen gelmeyen,cocugu okulda olan olmayan tum arkadaslar rahat rahat gorusuruz.tabı fıkırlerı alalım bız yınede

03/10/2011 08:27:00

günaydın,sitenin bahçesi çok güzel heryer karrr bugün yine bahçedeyiz anlaşılan.kar böyle devam ederse buluşma da iptal olacak taksi bulmak bile zor bu ara,arıyorsun açmıyorlar bile.ben aslıya bir iki öneride bulundum ama farketmez cumarteside olur.hoşçakalın...

03/10/2011 09:18:00

arkadaşlar,
keşke herkese uysa da cuma akşam üstü yapsak.. (16-16:30 gibi)
hava koşullarından dolayı cmt sabah zor olabilir gelmek ama akşamları daha
rahat oluyo görüşündeyim.
Ayrıca mesajları takip etmekte zorlanıyorum:)

03/10/2011 09:55:00

cuma 5 diyelim mi ?daha rahat olacak sanırım.yer ne dersiniz burger king te rahat oynamışlardı.

03/10/2011 10:02:00

pınarcım tamam dıyorum ben 5 burger kıng.yoksa kara veremeyecegız.sakduman da gelebılecek sanırım bu sefer.

03/10/2011 10:04:00

bencede hafta sonu geldi biz daha karar verceğiz.ozaman herkese uygunsa cuma akşamı saat 5 te burger king diyoruz.onayınızı bekliyoruz:)

03/10/2011 10:20:00

KIZLAR YİNE F.S.M.DEKİ BURGER KING Mİ?

03/10/2011 10:24:00

evet yasemincim

03/10/2011 10:25:00

cuma saat 5 olur bana babamların yemeklerini hazırlarımkızımı okuldan alırım ama ben çok kalamayabilirim çünkü eşimin cuma akşamları dans toplantısı var babamıda evde yalnız çok bırakamam nede olsa 3 aydır nerdeyse görüşmedik ben size uymaya çalışacağım 1 saatliğinede olsa Allah kısmet ederse geleceğim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...