buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/12/2011 12:08:00

kızlar tünaydın ancak bilgisayar basına gecıyorum. kızımla coook uzun bır banyo keyfi yaptık.ona kalsa akşama kadar cıkmıcaktık da zor ıkna ettım. bız bugun evdeyız kızımla. hatta o kadar miskinleştikki bırazdan sarılışıp uyuruz diye tahmın edıyorum. malum cok sık ve arka arkaya kapalı
alanlara sokmak ıyı olmuyo bu mevsimde. ama dun gercekten güzeldi ozellıklede son yarım saat :)

katılan herkese cook tesekkur edıyorum. havalar ısınsın acık alanlarda cok daha guzel paylaşımlar olacagına emınım. hepinizi öpüyorum.en kısa zamanda yıne görüşmek üzere( artık 5 gun hep plan yaparız o gün mü bugunmu buluşalım die :))))) 

sedefcim  orf nasıl gecti?
   selencım okyanus suyu spreylerı ve buhar makınesi bol bol da sıvı lazım size. ınsallah ilerlemez canım

SEE U

03/12/2011 13:38:00

Hepinize meraba,
Ben de anca yazabiliyorum. Bugün Uygar'ı ilk kez sinemaya götürdük babası ile. 10:00 da yollardaydık.
Pek de güzel geçti, elinde mısırı, sinema da sanki sadece üçümüz varmış gibi, film de görüdklerini anlata anlata, sonuna kadar izledi. Sonra Kent ormanında yürüdükten sonra, açık havanın çarpması ile eve gelince hemen uyudu.:)
Dün için teşekkürler tekrar. Ceylin'in istemeden de canını açıttık ama isteyerek olmadığını tahmin edersiniz:(
Aslıcım, orf ,için tel ettim ama açılmadı. Dönerken aqua parkın oralara bakındım ama bulmadım. Uygar uyanınca tekrar çıkıcam.
Onun dışında herkesi kucaklıyorum.
Sedef

03/13/2011 09:37:00

günaydın,ilkbahara yavaş yavaş yaklaşıyoruz sonunda:)hava güneşli ve yumuşak gibi babamız bugünde çalışıyor:( bugün evi toparlayıp,çocukları alıp parka gider pınar...görüşürüz.

03/13/2011 14:00:00

bugün biz biraz hastayız  sabah kaltığıımızda  ateşimiz vardı
hava güneşli bizimde içimiz gidiyor parka gitmek için
ama bugün evdeyiz...

HERKESE GÜNAYDIN

03/14/2011 10:09:00

günaydın herkese hava ne güzel pırıl pırıl. insanın kendını sokaklara atası geliyor bugun. umarım herkes ıcın guzel bır gun ve hafta olur. havalar ısınsın artık park bahce planları yapalım hadi:) hepinizi öpüyorum berracıma gecmıs olsun. cansın nasıl iyi oldumu ? hoşçakalın...

03/14/2011 10:19:00

günaydın aslıcım.hava şahane kendımı neree atsam dıye ınternette gezınıp duruyorum.cansın ıyı şimdilik canım.dun gezındı hopladı temız hava carptı.19:30 da yastıgı verdı babasına,2 sallandı küüüüt gıttı.sabaha kadarda sadece su için uyandı.hergun dısarıda olması gerek bu kusun.

bu arada evet plan  yapmaya baslayalım.nerede ne zaman buluşuyoruz kızlar?çarsamba gunu hava sıcak olacak dısarıda cocuklar oynaya bılırler.acık hava olabılır belkı...

03/14/2011 10:21:00

berracım cok gecmiş olsun bu arada nasıl ıyımıyız bugun:)

03/14/2011 10:23:00

slm kızlar ne güzel gene görüşmüşsünüz ve güzel vakitler geçirmişsiniz. Allah muhabbetinizi artırsın inş. :) hastalanan bebişlere geçmiş olsun bir an önce iyileşirler umarım.

benimde bayağıdır sancım var zor günler. yarın inş. 35 hafta yaşında oluyoruz. Rabbim tamamına erdire inş. 

havalar ısınmaya başladıkça evdeki sarı bülbülde şakımaya başladı:)) görüşmek üzere yine gelirim.

03/14/2011 10:26:00

beytıyecım allah tamamına ınsallah saglıkla erdırır.kendını yorma.bebegın dogsun senıde aramızda gorelım ıns.gecmiş olsun dıleklerın ıcın sagol canım.

03/14/2011 10:30:00

selencim sağol arkadaşım. kendimi yormamaya çalışıyorumda hatice büşra çok düşkün oldu iyice bana odadan çıkınca ağlamalar falan. niye böyle yaptı bilmem. inş. arkadaşım bende çok istiyorum bunu:)) kendimi iki çocukla pek hayal edemesemde bakalım hayırlısııııı:))

gene gelirim inşallah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...