buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/14/2011 10:42:00

merhaba kızlar,

havalar gerçekten inanılmaz güzel insanın içi kıpır kıpır oluyor. haftasonu da çok güzeldi. pazar günü tiyatroya gittik (ilk tiyatro deneyimi oldu).kahraman karınca oyununa.çok zevkliydi:)))

03/14/2011 10:49:00

cansın'a ve berram'a çok geçmiş olsun acil şifalar::::

03/14/2011 10:54:00

yasemin hiç sorma bende cok ıstıyordum o tıyatroya goturmek.ama cesaret edemıyordum.durur mu durmazmı dıye.şimdid de pişman oldum yarın için de bılet kalmamış.neyse artık.sagol bu arada gecmiş olsun dıleklerın için.
  senı bekledık buluşmaya ama gelemedın anlasılan.bır sonrakıne ıns katılırsın uygun oldugunda.

03/14/2011 11:00:00

canım ben de gelmeyi istedim ancak biliyorsun bengisu biraz rahatsızdı ve anne gitme diye ağlayınca sabah iş çıkışı çabucak eve gittim.çok şükür iyi şu anda ama biraz bu durumu kullanmaya başladı.ben başka şeylerle ilgilenince anne karnım ağrıyor diyor.nasıl vazgeçiricem bakalım:)???

03/14/2011 11:04:00

beytiye hayırlı sağlıklı doğumların olur inşallah.efenin yemeğini yedirdikten sonra bizim caddede büyük park var  biz orda olacağız gelirim diyen varsa bekleriz.aslında karfuru düşündüm bugün gitmeyi bakalım duruma göre.görüşürüz...

03/14/2011 11:28:00

yasemıncım bılıyorum cocuklar hasta olupta dudakları bukulunce elden bırsey gelmıyor:)olsun sonra gorusuruz.saglıkları ıyı olsunda.

03/14/2011 11:47:00

pınarcım valla bende sabahtan berı ıntte nereye gıtsem nereye gıtsem dıye dusunup duruyordum.parkamı carrefouramı koruparkamı dıye dusunuyordum.misafir gelıo amaaaaaa..sana takılmak ısterdım:( gıdıp pasta borek yapayım:(

03/14/2011 16:39:00

hava çok güzeldi,efe eve girmeye dirensede evdeyiz.napıyoruz arkadaşlar bu hafta valla böyle güzel günleri değerlendirelim ne çok sıcak ne çok soğuk çocuklar tek oynamasın  uygun bir saat ve gün ayarlayalım.sevgiler...

03/14/2011 19:41:00

eveeet :) yine aynı telaşe basladı. ne zaman nerde ve kimler geliyor??:)) bızde bugun parktaydık pınarcım ınan hava karardı en son terkedenlerden bırı bizdik. havalar nasıl olcak bu hafta? sıcak olursa dısarda bısey yapabılırız aslında. ama malum mart ayına cok güven olmaz. önce herkesin bir görüşünü alalım. hava durumu tahmınlerı falan... ona gore karar verelım derım ben arkadaşlar... hepinizi öpüyorum.

03/14/2011 20:13:00

arkadaslar persembe gunu yagıs var.carsamba gunu bırseyler yapabılırız dıye dusunuyorum.acık havada cocuklar oynasınlar.evet gorelım onerılerı:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...