buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/17/2011 10:36:00

teşekkürler selencim. ben 2005te evlenip gemliğe geldim.2008 den beride bursadayım :)

03/17/2011 12:08:00

arkadaşlar merhaba hepinize

dün tahlillerimi yaptırdım. susuz kalmış meleğim. azalmış suyum umarım kireçlenme falan olmaz:( sancılarım arttı bu hafta. diğer kızımda da aynı şeyleri yaşamıştım ama bunda erken başladı. umarım vaktinde doğar miniğim. lütfen aklınıza geldikçe dua edin çokihtiyacım var.

bel ağrılarım ve kasık ağrılarım had safhada. kasılmalar artmış durumda. stresten uzak durmam gerek fakat şu ara bu imkansız bazı sorunlardan ötürü. pzt günü tansiyon 15 çıktı. hayırlısıyla şu dönemi atlatmak istiyorum Rabbim yardım etsin inşallah. benim gibi sıkıntılı gebelerinde yardımcısı olsun güzel Allah ım.

03/17/2011 12:20:00

beytıyecım uzme kendını aklına getırme kotu seyler.vaktınde dogar kıreclenme falanda olmaz.Allah korur melegını.senın için dua edecegım.strese gırmene sebep ne olursa olsun gırme.senın içinde hayatı sana baglı olan bır canlı var ve o daha cok küçük.ne yaparsan onun için yaparsın.

kendıne ıyı bak.dualarım senınle.

03/17/2011 12:21:00

merhabalar,sonunda pc başına geçebildim:)bugün evdeyiz.temizlik ve yemek yapmakla ilgileniyorum Beytiye geçmiş olsun dualarım seninle inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.sevgiler...

03/17/2011 12:26:00

beytıyecım uzme kendını aklına getırme kotu seyler.vaktınde dogar kıreclenme falanda olmaz.Allah korur melegını.senın için dua edecegım.strese gırmene sebep ne olursa olsun gırme.senın içinde hayatı sana baglı olan bır canlı var ve o daha cok küçük.ne yaparsan onun için yaparsın.

03/17/2011 12:29:00

teker teker herkes yok oluyor dıyordum bende:) nerelerde kaldın pınarcım.mıneden hala ses yok.

03/17/2011 12:38:00

03/17/2011 12:44:00

selencim yarın yağmurlu görünüyor iyi olsaydı parkta buluşur çocuklarda rahatca gezip oynarlardı:)yeni arkadaşımız da yakınmış bize haftaya artık diyelim öpüyorum.

03/17/2011 12:47:00

evet canım ıyı olurdu.dedıgın gıbı haftaya artık.optum canım

03/17/2011 12:53:00

MERHABA BEYTİYECİM, MİNİK BEBİŞE SÖYLE 2 HAFTA DAHA SIKSIN OLMAYAN DİŞLERİNİ:)YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 36. HAFTADAN SONRA NORMAL DOĞMUŞ OLUYOR:)))YANİ TÜM GELİŞİMİ TAMAMLANMIŞ OLACAK. HANGİ DOKTORA GİDİYORSUN?NORMAL Mİ SEZERYAN MI?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...