buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/03/2011 17:00:00

(pınar)yarın geliyorum.görüşmek üzere...

03/03/2011 17:29:00

bizde selen ve cansın ikilisi olarak bulusma yerinde olacagız görüşürüz:)

03/04/2011 18:39:00

arkadaşlar çok üzgünüm katılamadık Uygar ile. Geceden beri böbrek sancısı çekiyorum. Umarım siz keyifli vakit geçirmişsinizdir.

03/04/2011 19:45:00

çok geçmiş olsun.bizim buluşma güzel geçti çocuklar anlaştı oynadılar bizde sohbet ettik rahatca.bir dahaki buluşmada görüşmek üzere.

03/04/2011 23:06:00

arkadaşlar katılamadığım için üzgünüm bir daha buluşmanızda sizinle beraber olmak istiyoruz

03/04/2011 23:15:00

kimler buluştu şimdi. ne güzel ilk dostluk temelleri atılmış:) gelmeyi çok isterdim bende

buluşma detayları

03/05/2011 05:33:00

merhaba anneler biz sözleştiğimiz gibi bulustuk. 4 anneydik ben pınar selen ve mine. çocuklarda bizde cok iyi anlaştık. konu konuyu açtı. herkes birşeyler paylaştı. hatta ben yenı gelen bır anne cocugu sakduman zannederek gülerek karşıladım ama onun bizim grupla alakası yokmuş :) kadın heralde benım deli oldugumu düşünmüştür:))
  sakduman sende ingilizce öğretmeniymişsin.demekki bir ortak noktamız daha var. bir sonrakinde berram,sakduman,yapala,refiye(keşke beytiye de gelebilse) ve hatırlayamadıgım daha anneler varsa hepsini kısmetse aramızda görmek dilekleriyle.

03/05/2011 08:39:00

çok sevindim sizin adınıza. çocuklarında kaynaşması güzel olmuş. umarım çok güzellikler kurulur hem arkadaşlıklarla hemde çocukların üzerinde olumlu etkilerini görürüz:) benim aranıza katılmam biraz zaman alacak ama:( en kötü ihtimal minik kızımla gelirim bende  sizleri görmüş olurum. sonra haticemi katarım aranıza.

" hatta ben yenı gelen bır anne cocugu sakduman zannederek gülerek karşıladım ama onun bizim grupla alakası yokmuş :) kadın heralde benım deli oldugumu düşünmüştür:))" :))))))))))))))))))))) aslı çok güldüm sabah sabah buna olur öyle şeyler:))

03/05/2011 08:46:00

arkadaşlar dun eve gelır gelmez yazdım da yazdım.ıyı vakıt gecırdıgımızı cocukların anlasıp kaynastıgını,cansını yukarıya cıkarırken ne zorluklar cektıgımı,bır dahakı sefere tam kadro bulusmamız gerektıgını ......vs ama sayfa var goruntu yok :( cansın evladım vınnı cıkarmış evde bırde kucuk aparat aradım.ama buldum:)
neyse arkadaslar vaktımız cok guzel gectı.herkes bırbırıyle anlastı kaynastı.benım kızım bazen gruptan cıkıp kendını dısarlara atsa da ıyı vakıt gecırdık.bır dahakı sefere hep beraber olalım.gelemeyen arkadaslar bu sefer ıns gelebılrler.
 sahduman gecmiş olsun arkadasım.böbrek taşın varsa -ki teyzemde cok vardı ama 2-3 ayda hiç kalmadı-avakado yapragını 10-15 dak kaynatıp içti.sabah akşam.onu da kaç gece ambulansla taşıdık hastaneye.
  arkadaşlar ben bugun cok fazla burada olmayabılırım.malum dun de bahsettım.ankaradn teyzem gelmiş evde bir hazırlık havası....

03/05/2011 08:50:00

sakduman merhaba. seninle tanışmamıştık geçmiş olsun. ay siz anlattıkça daha da özendim yani:)) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...