buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/18/2011 09:54:00

evet bu hava ınsanı bunalıma sokuyor.hele o bırkac gun suren bahardan sonra:(

03/18/2011 09:56:00

sorma selencim nede güzeldi hava :/

hele birde utku yemek yemek istemiyor birkaç gündür ben daha cok bunalıyorum.ne yapacağımı sasırdım sekilli yemek üretmeye başladım artık :(

03/18/2011 10:08:00

İYİYİM VALLA KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR. OFİSİN CAMINI AÇTIM YAĞMURLU YOLLARDAN GEÇEN ARABALARIN ŞIRILTISINI DİNLİYORUM:))NE YAPALIM BUGÜN DE BÖYLE BİR GÜN UNUTMAYIN YAĞMUR DEMEK SU DEMEK:)))YAZI SU SIKINTISI İLE GEÇİRMEK İSTEMEYİZ DİMİ????

03/18/2011 10:09:00

ESRA CANIM SEN OĞLAN DA İŞTAHSIZ MI:( DESENE SENDE BENİM GİBİ BİR TAKLA ATMADIĞIN KALIYOR DOYURANA KADAR:))

03/18/2011 10:39:00

esracım işte o yemek sorunu en buyuk stres:(

al sana canlı canlı bır örnek.şimdi uyandı cansın,mutfak dolaplarını duzeltırken gördü o gereksız cıpsı.tutturdu cıps dıye.bırak onu corba içelim dedım yok, onu yıyelım,bunu yıyelım....ııı ııhhhh   yemez! .oturdu sımdı cıps yıyor. yemegı bu kadar iştahlı yemez.anca bagrıs cıgrıs.yaseminin de dedıgı gıbı takla ata ata:()

03/18/2011 10:50:00

nasıl bir çocuk ben hala anlamadım oğlumu.bazen cok güzel yiyor ama 1 haftadır herşeyden 1-2 kaşık yiyor o kadar.zaten hemen doyan bir cocuk gerçektende1 takla atmıyorum.ee bu gidişle onu da yapıcam :)

cippssss.... eve almamak lazım bende biliyorum ama ne yapalım insan arada istiyor..ama onlar görünce dediğin gibi yemeği böyle yediğini daha görmedim... sıkma kendini dicem ama ben cok sıkıyorum böyle yemek yemeyince :/

03/18/2011 10:56:00

evet canım bende almama taraftarıyım ama tek basına yasanmıyorkı evde:)   esım alıyor...1 senedır yırtındım yırtındım bu cıps konusunda.babaannesı gelırken 1 torba cıps getırdı,halası getırdı,babası getırdı. getırmeyın deyıncede surat asıldı.oyle oyle alıştı.ben yedırmıyorum cunku ,yemek yemesını engellıyor.şimdi cansına 1 saat bısey yedıremem:(

03/18/2011 11:07:00

HAKLISIN SELENCİM,
BİR YUDUM BİRŞEY ATIŞTIRSINLAR BİR DAHA BİR SAAT BİRŞEY YEMİYORLAR.BENGİSU DA ÖYLE DOĞDU DOĞALI GÜNDE TOPLAMDA 10 KAŞIK YEDİĞİ DÖNEMLER HER AY MUTLAKA OLUYOR. KREŞE BAŞLAYINCA DÜZELİR DİYORLAR AMA PEK SANMIYORUM:)

03/18/2011 11:15:00

kreş... evet kıme bu konuda dert yandıysam -kreş yetkılılerı de dahıl -aynı cevabı aldım.kreşte yemek yemesını umıt edıyorum:)

03/18/2011 11:24:00

ayy hadi bende öyle umut edeyim ozaman :) biz belki çok mu ısrar ediyoruz ben öyle oldugunu da düşünmüyorum aslında ama...

benim kreş ümidim utkunun orada yorulup erken uyuması geceleri :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...