buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/18/2011 20:09:00

kızlar birkaç saattir bır mıde agrısı bır kramp ne olduysa hiç iyi hissetmedim kendimi.şükür cansınım uyudu da bende burada yazmaya basladım.

esracım utku geçmi yatıyor?

03/18/2011 20:19:00

kızlar birkaç saattir bır mıde agrısı bır kramp ne olduysa hiç iyi hissetmedim kendimi.şükür cansınım uyudu da bende burada yazmaya basladım.

esracım utku geçmi yatıyor?

03/19/2011 08:20:00

günaydın herkese..

geçmiş olsun selen iyimisin şimdi?
utku geç uyuyor canım ya dün gece 12 de zor uyudu sabahta 8 de uyandı.hiç sevmiyor uyumayı.günaş doğduğu anda uyanmak istiyor,gecede sürekli oyun oynamak :(

03/19/2011 08:48:00

günaydııınnn.....

sagol esracım gece biri geçiyordu hala agrıyordu.sonra uyumusum.gece 4 bucuk gıbı cansına uyandıgımda birşeyim yoktu.

nasıl yetıyor bu evlatlara azıcık uyku anlamıyorum.öglen uykusu varmı utkunun cokmu uyuyor acaba?

03/19/2011 09:02:00

bende anlamış değilim azcık uykuya bu kadar enerji nasıl oluyor maşallah.... bana yetmiyor uyku ama ona artıyor biile :)

öğlende saat 3-3buçuk gibi uyuyup 4bucuk 5 kalkıyoruz oda cok değil yani...
cansın öğlen erken uyuyor galiba

03/21/2011 09:32:00

günaydın kızlar........

kımseler yok sanırım yıne nerelerdesınız?

03/21/2011 10:07:00

MERHABA SELENCİM, TABİİ Kİ YİNE BİZ VARIZ.
BİLİYORSUN DİĞERLERİ DAHA SONRA KATILIYOR...

03/21/2011 10:15:00

:)   dogru söyledın arkadasım.demirbaş gibiyiz:)

mine kaç gündür yok.umarım sıkıntılı bır durum yoktur.aslı okula gıdıp gelıp oyle katılıyor.su sıralar cok yogundu,pınar ankarada,diğer arkadaslardan da ses cıkmıyor.

yasemincim kızın için balık yagı,vıtamın destegı alıyor musun?

03/21/2011 10:27:00

EVET CANIM, İŞTAHSIZ BENGİSU DEMİŞTİM YA, BU NEDENLE SON KONTROLDE KANSIZLIK ÇIKTI. DR.UMUZ FERRO-SANOL ŞURUP VERDİ 3 AY KULLANICAZ.AYRICA BALIK YAĞI DA VERDİ. ONU DA EPEYCE BİR ZAMAN KULLANICAKMIŞIZ. YA SEN, KULLANIYOR MUSUNUZ?

03/21/2011 10:30:00

bende kullanmaya baslayacagım  balık yagı ama hangısını karar veremedım.octamar ve carlson arasında kaldım.sen ne kullanıyorsun canım?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...