buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/21/2011 19:29:00

HOŞGELDİN PINARRR:)   yorulmuşsundur ama tatlı yorgunluktur.ne mutlu darısı basıma:)
 bu arada ıyıkı geldın valla yasemınınde dedıgı gıbı kımsenın sesı cıkmıyor.nerede arkadaşlar meçhul

03/21/2011 22:57:00

hoşgeldin pınarcım
ben burdayım arkadaşlar hep hasta hep hastayız berra iyileişiyor ben hastalanıyorum
artık iyileşmek istiyoruz..

03/22/2011 08:19:00

günaydın arkadaşlar,

nasılsınız bugün.neler yapacaksınız,planlarınızı bizimle paylaşın.hoşgeldin pınar.

03/22/2011 08:46:00

hoşbulduk:)özledim sizleri geçen hafta buluşma olmadı bu hafta ayarlayalım.bugünüm temizlik ve yemekle geçecek sanırım.görüşmek üzere...

03/22/2011 09:19:00

günaydın arkadaşlar.

evet pınarcım bu hafta bulusalım bende cok ozledım.
berra gecmiş olsun.umarım en kısa zamanda ıyılesırsınız.
yasemin bende temizlık var.ama buralardayım.kendı gıysı dolabımdan ayıracaklarım var.ıhtıyacı olanlara vermek ıstıyorum.bunları ıhtıyacı olanlara ulastıran bır kurum varmı bursada kızlar?

03/22/2011 09:33:00

VALLA SELENCİM BÖYLE BİR KURUMA BENİMDE İHTİYACIM VAR.HAMİLELİK ÖNCESİ KIYAFETLERİMİ VERSEM ÇOK İYİ OLACAK, MALUM ONLARIN İÇİNE TEKRARDAN GİRMEM BİRAZ İMKANSIZ GÖRÜNÜYOR DA.....SENDE DURUMLAR NASIL,ESKİ KİLONA GERİ DÖNEBİLEN ŞANSLILARDAN MISIN?

03/22/2011 09:48:00

ah sorma yasemıncım ben dogumdan 6 ay sonra eskı kılomdan da zayıftım.son 1 aydır 5 kıllo aldım.nasıl verılecek bılmıyorum.neden aldım onuda bılmıyorum.

arastırayım boyle bır kurum varmı.yoksa kv ve annemın oturdukları yerlerde varsa oralara verecegım.

03/22/2011 10:43:00

kızlar kıyafet kumbarası diye birşey duydum bir tanıdıktan.. hatta dün.. olay ayne n şöyle gelişti.. eltim kızıyla telf.da konuşurken kıyafetlerimi ayırıyorum,olmayanları götürüp kıyafet kumbarasına atıcaz. ihtiyacı olanlar alıp kullansın fln demiş.. akşam eltim söyledi . bana da ilginç geldi. bir sorayım ben ona.. ben şimdiye kadar hep komşumun köyüne gönderdim.. ama bu konuyu ben bi sorayım.

03/22/2011 10:47:00

refıye cok ıyı olur.ögrenırsen haberını beklıyorum.cansının benım kıyafetlerımız en azından ıhtıyacı olanlara ulaşır.

03/22/2011 11:12:00

sağol refiyecim, şimdi netten araştırdım gerçekten de böyle bir uygulama var. kumbaraların yerleri de şöyle: siteler mahallesi, ahmet taner kışlalı meydanı, akçağlayan, kaplıkaya mahallesi, setbaşı mahallesi. kısacas bu uygulamanın sahibi yıldırım belediyesi, ayrıntılı bilgi ve yer tariflerini oradan edinebiliriz herhalde.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...