buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/23/2011 11:29:00

bahar sendromu :) bende bir kaç gun once oyleydım pınar.parmagımı kıpırdatmak ıstemedım.söylemesı ayıp bır de dıyetteyım:))) bakalım işe yarayacakmı:)

03/23/2011 11:33:00

kilon çok iyi senin fazla verme bence.ben bu sıra abarttım bende biraz dikkat etsem iyi olur.ben kaloriye göre genelde yapıyorum günlük almam gereken kaloriden daha azını tüketmem gerekiyor düzenli yaparsam işe yarıyor:)

03/23/2011 12:01:00

pınarcım azıcık vermem gerekıyor.bazı eteklerımın ve pantalonlarımın kapanmama sorunu var.senın kılonda ıyı sende bişey yok canım.
  bız eşimle beraber yaptımız için biraz zor oluyor.cok yemek secer.sigarayı bıraktıktan sonra almaya basladı.o yedıkce bende yedım bır kac kılo fazlalık oldu bende.

03/23/2011 12:33:00

ah keşke benim de vermem gereken kilo şöyle azıcık olsa :((( bende diyete başlıyorum şöyle epeyce vermem gerekiyor:))))))))

03/23/2011 12:48:00

kızlarrr ben geldim kusura bakmayın babam geldi pc çöktü net gitti kızın okul faaliyeti oğlanın doktoru kıyafet ayıklama temizlik yapma derken anca birde dans etmeye başladım:)) kilo vercem :))
iyisiniz inşallah hepiniz özledim sizleri

03/23/2011 12:58:00

hoşgeldin mine biz de artık merak etmeye başlamıştık.iyi olmanıza sevindim, ne dansı bu minecim:))

bende burdayım :)

03/23/2011 17:44:00

kızlar merhaba mınecım senden haber aldıgımıza sevındım merak etmeye baslamıstık.gercı bu aralar bende bayagı ıhmal ettım burayı kızıyorum kendıme.ama son zamanların en yogun gunlerını yasıyorum.yoruldum sıkıldım bu tempodan pınardakı bıtkınlık hissi bende de var bakalım ınsallah gececek.
  bu arada bende dıyetteyım ve bu bende huysuzluk yapıyor yahu :) napıcam bılmıyorum tatlı yemeden gecen 4. gunumdeyım ve krizlerdeyim:)) bir önerisi olan varmı???
  birbirmizi habersiz bırakmayalım öpüyorum...

03/23/2011 18:00:00

ne diyeti yapıyorsun aslı ?
benimde kilo vermem gerekiyor
minecim  bence senin kilon ideal hem doğum yapalı kaç ay olmuş veririsn kiloları?

03/23/2011 18:41:00

birkaç gündür bende buraya uğrayamadım kızlar  nasılsınız? ne güzel herkes kilo vermek için diyetlerde bende gecen hafta başlamıştım ama 1 hafta dayanabildim başarılı olamadım :/

03/24/2011 06:42:00

günaydın kızlar cok sukur evıme medenıyet geldı.dun 14:30 da gıttı elektrıkler bekle bekle yok.yenı bına olusunun ve muteahıtın elektrık borcu olmasının sorununu yasıyoruz.neyse cok sukur sımdı aydınlıktayız.

mıne cok sukur yaramaz bır durum yokmus.epey oldu gorusmeyelı.ozlettın kendını.
   aslıcım sen zaten yogun bır tempodaydın senı de ozledık.

hadı bakalım herkes rejımde.yaz gelıyor kızlar verelım fazlalıkları:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...