buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/05/2011 19:26:00

Geçmiş olsun dileklerinize çok teşekkür ederim.
Ben de sizin adınıza çok sevindim.
Umarım çok yakında tekrar bir buluşma ayarlarız da biz de oğlumla katılırız.
hepinizle bir an önce tanışmak ümidiyle.
Not: Aslı sen de mi ing öğretmenisin?

03/06/2011 07:09:00

kızlar.. çok üzgünüm katılamadım buluşmaya :(
dediğim gibi kızımı okuldan geldiğinde tembihleyip emanet edeceğim birini ayarlayamadım.. inşallah bir dahaki sefere ve olabilirse cumartesi olursa mesela daha rahat gelebilirim diye düşünüyorum :) ama aranızda olmayı çok isterdim.. inş. bir dahaki sefere..

sakdumana

03/06/2011 07:24:00

evet canım bende ingilizce öğretmeniyim yıldırım tarafında ilkögretim okulunda. hafata 3 gun  dersim  var diğer günler boşum (hatta sabahçıyım o 3 gunde) sen ne taraftasın. hafta ıcı kaç gibi musait oluyorsun. en yakın zamanda bir buluşma daha ayarlayalım sizlerle de tanısalım diyorum canım:)

03/06/2011 09:07:00

arkadaşlarım,arayı uzatmadan buluşma ayarlayalım.çocuklar için çok iyi oldu.haberleşlim

03/06/2011 11:11:00

kesinlikle pınarcım haftasonuda ayarlayalım konuştuğumuz gibi kızımıda getirmek istiyorum havalar bi düzelseee:(

03/06/2011 11:46:00

selam kızlar.bende dusuncelerınıze katılıyorum.bu hafta içi hava kar yagıslı.cumartesi hava guneslı görünüyor.cumartesi ayarlayabılırsek,gelemeyen arkadaşlarda bize katılabılırler sanırım.

03/06/2011 12:43:00

evet selencim haklısın bugün hava çok soğukdün daha güzeldi bi kahvaltı buluşması ayarlayabiliriz cumartesiye aklıma gelen yerde eker süt ciftliği olabilir başka önerilerde olursa sevinirim

03/06/2011 20:35:00

minecim ekerde kapalı yerinde cocukların oynayabılecegı bir alan varmı?umarım vardır yoksa zorlanabılırız.cumartesi sabahtan bana da uyar ogleden sonra problem olabilir belki. peki diğer anneler (özellikle çalışanlar) siz ne diyorsunuz bulusalımmı bu hafta sonu herkese iyi akşamlar :)

03/07/2011 08:56:00

günaydın herkese,ben hafta sonu ankaradayım kardeşimin nişanı var.bu hafta içi olursa katılırım.uygun olursa bir hafta içi bir hafta sonu yapalım buluşmalarımızı olur mu?

03/07/2011 09:06:00

selam arkadaşlar,bıraz once aradım sordum ekerı,cafenın içerisinde malesef oyun alanı yokmuş:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...