buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/25/2011 09:02:00

AH CANIM BİR BİLSEN AKŞAM NE OLDU. BENGİSU TUTTURDU ANNE MISIR PATLATALIM DİYE, KOYDUK MISIRLARI MISIR PATLATMA MAKİNASINA TEZGAHIN ÜZERİNE, TABİİ BENGİSU'DA BAŞINDA BEN VE BABASI DA YANINDAYIZ. MISIRLAR UFAKTAN UFAKTAN PATLAMAYA BAŞLADI, TABİİ DIŞARI DA SIÇRIYORLAR, O ANDA BENGİSU BİRDEN BAĞIRDI, NE OLDUĞUNU ANLAMADIM, BEN SICAK BİR MISIR ÇARPTI DÜŞTÜ SANDIM OYSAKİ KAZAĞININ KOLUNDAN İÇERİ GİRMİŞ. BİZ İŞİ ÇÖZÜP BULANA KADAR BİR BAKTIK Kİ DİRSEĞİNDE İKİ TANE SU BALONCUĞU OLUŞMUŞ.:((( AKŞAM O KADAR ÇOK AĞLADI Kİ......YİNE DE BUNA ŞÜKÜR DEDİM ALLAH DAHA BÜYÜĞÜNDEN KORUSUN:))))

03/25/2011 09:05:00

ayy geçmiş olsun yasemincim kıyamam ben onaa yaa..nerden bileceksin işte o küçücük koldan içeri girebileceğini..

03/25/2011 09:07:00

VALLA SAĞOL ESRACIM, YANİ UĞRAŞSAN SOKAMAZSIN ZATEN, AMA OLACAĞIN ÖNÜN DURULMUYOR İŞTE:)))

03/25/2011 09:08:00

evet öyle yasemincim.allah beterinden korusun.

03/25/2011 09:10:00

ay kıyamam:) neyse bununla gecmiş olsun.söyleyemiyorlarki.gecen aksam bızımkıde cay ıcecegım dıye sıcak cayın içindeki kaşığı soktu azına.dılını sökecekmiş gibi tırmaladı durdu.ama ne agladı ne bagrındı.inatcı işte, aynı hızla devam içmeye.ben üfledim o içti:)))))))

03/25/2011 09:13:00

kızlar pınarında dedıgı gıbı evlatları parka götürecegız.gelebılırsenız cıkın gelın.görüşelım:)

03/25/2011 09:31:00

çok isterim ama malum iş - güç:(((

03/25/2011 14:14:00

KIZLAR, KEL ALAKA DİYEBİLİRSİNİZ AMA, İŞTE BUNUN DA ADI PAYLAŞIM:))))
BURSA'DA MEMNUN KALDIĞINIZ HALI YIKAMA FİRMASI VAR MI?? ŞİMDİYE KADAR KENDİMİZ YIKIYORDUK AMA BU YIL ÇALIŞMAYA BAŞLAYINCA PEK OLMAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR:))) MALUM BAHAR TEMİZLİĞİ YAPMAK LAZIM DİMİ AMA:))))

03/25/2011 15:34:00

merhaba yasemin,ben her sene veririm yıkamaya artı halı yıkama var oraya veriyorum ben. netten adresini tel.bulabilirsin.

03/25/2011 16:02:00

SAĞOL PINARCIM, ÇOCUKLAR İÇİN ZARARLI BİRŞEY İÇERMİYORDUR UMARIM KULLANDIKLARI TEMİZLİK MADDELERİ

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...