buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/28/2011 07:41:00

selencim, ekmeklerin nasıl, yani beyaz mı light kepekli olanlardan mı?

03/28/2011 07:45:00

süt ve meyveli yoğurtla hiç aram yok:)ben günde 1500 kaloriyi aşmamıyacak şekilde düzenimi kuracağım başarırsam haftada 1 klo yada 1,5 veririm.

03/28/2011 07:46:00

hayır hayır. ekmekler bıldıgın tost ekmegı yasemıncım.çunku aralarında 3-4 kalorı fark var.

03/28/2011 08:10:00

pınarcım sanada bu zor yolculukta basarılar dılıyorum.başarılıyor pınarcım başarılıyor:))
  dün dışarı cıkarken tunık gomlek, tayt ve babet gıyınırım dıyordum.fazlalıkları kapatayım dıye.kendimi ümitsiz vaka gibi gördüğüm için hep uzun şeyler tercıh etmeye baslamıştım.sonra nerdeyse 2 aydır içine gırmekte zorlandıgım dar pantolonum geldı aklıma ve denedım.OLDU!!!!!  :)))
cıkarmadım tabı gırmışken içine...

Hemen degıştırdım kreasyonumu.ustume tek omuz hafıften acık bır bluz,altına topuklu bır ayakkabı,saçlar jolelı kırmızı ruj...
  baktımda 1.700 bayagı degıstırıyormus ınsanın moralını.

eşimden gelen yorumda şuydu,sen vermişsin hayatım kılo vermişsin.neyse hadı özüne dönüyorsun çok şükür :P

03/28/2011 08:12:00

uno denge light aldım ekmek olarak selencim kalorisi 39, uno normal tost ekmeği ise 58 kalori, ilk bakışta çok fark yok gibi ama normalin 1 dilimi yerine denge light'tan 1,5 dilim yiyebilirim:))) maalesef benim fazlalığım 5 kilocuk değil o yüzden ince hesap yapıyorum. tam 15 kilo vermem lazım. ama sanırım önce hedefi küçük tutup sonra yeni bir hedef belirlemek daha iyi oluyormuş:)) sen son zamanda aldığın kiloyu vermeye çalışıyorsun ya o nedenle yerleşmemiş olan kiloyu daha kolay veriyorsundur, peki ya ben ???? yerleşmiş kilolarım bengisu ile yaşıt:)
daha önce de bahsemiştim ya zor hamilelik dönemimden damardan verilen 60lt serumdan + günde 3-4 tane vitamin iğnesinden. şiştim şiştim vitamin balonu oldum. gerçi allahım'a bin şükür ki yavrum sağlıklı doğdu. o yüzden kilolarımdan yan dert yanmak istemiyorum. çok istersem başarabilirim,biliyorum. geçen yıl 10 kilo kadar vermiştim, ama beni çok sevmiş olacaklar ki hemen geri geldiler:))) bu defa geri dönüşümsüz olarak yollamak konusunda kararlıyım!!
çok katı diyetlere dayanamıyorum, uzun vadede sağlıklı beslenerek kilolarıma veda etme karaı aldım:)))

valla içimi döktüm galiba sabah sabah....

03/28/2011 08:39:00

pınarcım sanada bu zor yolculukta basarılar dılıyorum.başarılıyor pınarcım başarılıyor:))
  dün dışarı cıkarken tunık gomlek, tayt ve babet gıyınırım dıyordum.fazlalıkları kapatayım dıye.kendimi ümitsiz vaka gibi gördüğüm için hep uzun şeyler tercıh etmeye baslamıştım.sonra nerdeyse 2 aydır içine gırmekte zorlandıgım dar pantolonum geldı aklıma ve denedım.OLDU!!!!!  :)))
cıkarmadım tabı gırmışken içine...

Hemen degıştırdım kreasyonumu.ustume tek omuz hafıften acık bır bluz,altına topuklu bır ayakkabı,saçlar jolelı kırmızı ruj...
  baktımda 1.700 bayagı degıstırıyormus ınsanın moralını.

eşimden gelen yorumda şuydu,sen vermişsin hayatım kılo vermişsin.neyse hadı özüne dönüyorsun çok şükür :P

03/28/2011 09:30:00

selencim zaten manken gibisin çok verme:))ben 61 le başladım 3 kilo versem yetiyor.58 bana yakışıyor daha azında yüzüm çöküyor.haydi kolay gelsin...eşimde benle birlikte başladı bakalım 10 kilo kadar vermesi lazım ve çok zor kilo verir bakalım napacak:)

03/28/2011 09:48:00

pınar cok sagol canım ya.yok zaten azcık alt tarafı erıtmem gerek;) 2 kılo daha versem tamamdır.benımde yuzum cokuyor sonra hortlak gıbı oluyorum.annem oyle dıyor:)

amaaaa eşlerin kılo vermesi...........STRESSSS....... zaten onların stresinden fazladan 1 kılo verılıyor.BİRDE UMDUKLARI KADAR VEREMEZLERSE ....

03/28/2011 09:51:00

kızlar evladım 16 kılo 200 gr olmusss

03/28/2011 10:01:00

maşallah selencim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...