buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/29/2011 07:29:00

pınarcım diyet son hızla devam biliyorsun ki benim yolum biraz uzun:))) dün benim ilk günümdü bütün gün aç olduğumu hissettim ve akşam hasta gibi yattım durdum.çok şükür bu sabah daha iyiyim şu 1 haftayı atlatırsam bir daha bende midemde bu duruma alışırız gibi geliyor bana:))))

yeni bir grup var dün diyete girenlerin sen oraya üye değilsin galiba, güzel paylaşımlar var.

03/29/2011 07:33:00

ınsallah yasemincim ama ben biraz önce pek hayırlı bırsey yapmadım.zeytin yağını halının ustüne devirdim:((((((((((((

03/29/2011 07:37:00

eyvah eyvah selencim ne yapacaksın şimdi, en korktuğum şeydir yağ dökmek.

03/29/2011 07:39:00

kızlar size bir ıtırafta bulunayım ben dun buzdolabımın üstündekı lısteye kocama kendıme ıhanet ettım. 1 tabak tatlı yedım :( ne yapayım dayanamadım msum masum bakınca :P

bakın bır yandan cam ve yag temızlıyorum bır yandanda sıze laf yetiştiriyorum.sarıp sarmalayıp yıkatmam gerek bunu.

03/29/2011 07:42:00

inanmıyorum selen sana hemde 1 tabak hııııııııııııııııı:(((

03/29/2011 07:42:00

peki bu durumu eşine itiraf ettinmi???

03/29/2011 07:51:00

etmedim.dun görünce borcamın yarıya ınmiş oldugunu kendısı zaten anladı.---bana 2 porsiyon koy hayatımda eşirtlemeye calışalım durumu--- dedi.

03/29/2011 07:52:00

GÜNAYDIN KIZLAR...

arada cee ee deyip gidiyorum. pek uğramıyorum bu aralar malum son günler ve sancılı günler. bebeğin ve benim ufak tefek alınacaklarımız kaldı. bez, göğüs pedi, kremi vs. onlarıda bir kerede alırız artık. temizliklere başlanacak nasipse bir haftaya. zaten nisanın ilk haftasıda doğum için gün belirleyeceğiz inşallah. 

çok zor bir süreçti. ama şükür 2 haftayıda atlattım mı hayırlısıyla kucağıma almayı diliyorum salıklı sıhhatli bir şekilde evimize dönmeyi. Rabbim tüm bekleyenlere hayırlı doğum nasip etsin, isteyenelre hayırlı evlatlar. 

sizler nasılsınız? gelirim tekrar bizimki ağlıyor

03/29/2011 08:00:00

günaydın beytiye..
  bızler ıyıyız,dıyetteyız.

evet son gunlerın.ınsallah saglıkla donersın evıne kucagında kuzunla.haberlerını beklıyoruz senın.kendıne ıyı bak.

03/29/2011 08:18:00

selen kolay gelsin sana biran önce halı yıkamaya başvurr...diyetle evde vakit geçmiyor.işlerimi bitirip efeyi alıp çıkmam lazım.yasemin çalışmak daha iyi diyet yaparken evde olunca herşeye çok kolay ulaşıyorsun:)ben çalışırken daha kolay kilo veriyordum.sürekli su iç ve keten tohumu bir tatlı kaşığı yutmanı tavsiye ederim(kolay yutuluyor)bende bugün alamayı düşünüyorum vede diet bisküviler....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...