buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/07/2011 08:53:00

slm kızlar.

ekeri çok severiz eşimle. yazın daha çok tercih edilecek bir yer. içerisi masa sandalyeden ibaret. yer bulamazsanız yine aynı yere gidin.  zafer plazada falan çocuklara uygun yer yok mu? kent meydanında? eğer oralar olursa bende size katılabilirim belki. o günkü sağlık durumuma bağlı çünkü. kızımı getiremem belki ama hiç olmazsa sizlerle tanışmış olurum

03/07/2011 09:14:00

pınarcım Allah tamamına erdırsın.gıttıgınde ankaraya cook slmlar.

beytıyecıgım,kent meydanı için birşey söyleyemem.bır kere gırdım cok sıkıcı geldı cıktım.zaferde de cocuklarla oturulacak bir yer yok.gelebılsen cok ıyı olur tanısırız senınlede.

03/07/2011 09:17:00

naber arkadaşlar,

nasıl geçti buluşma.çocuklar neler yaptı..

03/07/2011 09:59:00

canım merkeze yakın olursa gelebilirim ancak ama çocuklarla size zor olacaksa tabi sorun değil. havalarda soğuk kar yağışı görünüyormuş. 

yasemincim görünmüyosun hiç :)

03/07/2011 10:34:00

merhaba biz nurturia bursa gurubu buluşmalarını merinos hayat rest.' ta yapıyoruz, yazın daha güzel oluyor açık havada ama kışın da rest. içinde oyun masası var çocuklar rahat hareket edebiliyorlar, çalışanlarda çok anlayışlı, tavsiye ederim

03/07/2011 10:41:00

Merhabalar, Sanırım diğer Bursalı anneler grubuna alternatif olarak kurdunuz bu grubu. Biz de birkaç kez buluşma düzenlemiştik, Belkıs'ın dediği gibi Hayat Restoran gayet güzeldi özellikle yazın. Bir de anladığım kadarıyla çalışmıyorsunuz hafta için buluştuğunuza göre, ama kaynaşmanış ne güzel olmuş, diğer grupda pek katılım olmuyor buluşmalara..

03/07/2011 11:13:00

merhaba belkıs ve özlembala biz hafta içi ilk buluşmamızı yaptık.4 kişiydik çalışanlar var onlarlada hafta sonları görüşmeyi düşünüyoruz.siz nerde oturuyorsunuz,çalışıyormusunuz.

03/07/2011 11:23:00

Bizim ilk buluşmamızda sadece Özlem ve ben vardım :))  Ben Beşevlerde oturuyorum, DOSAB' da bi tekstil firmasında çalışıyorum. Zaman uygun olursa bende katılmak isterim.

03/07/2011 11:27:00

Ben Kestel'de oturuyorum şehrin biraz dışında da olsa, her türlü etklinliğe katılmaya çalışıyorum. İnegöl de bir firmada çalışıyorum. Ama bir kaç haftaya kadar doğum iznine çıkacağım, uzun bir süre evde olacağım. Belkıs'ın da dediği gibi uygun olursa biz de katılırız buluşmalarınıza..

03/07/2011 11:32:00

selam ozlem ve belkıs.ben selen.calışmıyorum,ataevlerde oturuyorum,kızımın adı cansın.sızlerlede en kısa zamanda tanısırız umarım:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...