buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/30/2011 11:48:00

CANIM BİZ DENEME DERSİNE GİTMEDEN DİREKT KAYIT YAPTIRDIK VE BAŞLADIK. BİLİYORSUN BURAYI İLK KEŞFEDEN ASLI. SEDEF GELDİ GEÇEN HAFTALAR DA ONUN OĞLU BİRAZ DAHA BÜYÜK 1 DERS BİZE KATILDI SONRA HAFTA İÇİ GRUBUNA KAYIT YAPTIRDILAR. O YÜZDEN GERÇEKTEN BİR BİLGİM YOK, AMA CANSININ MEMNUN KALMAYACAĞINI ZANNETMİYORUM PEK.
DENEMEK İÇİN GELENLER DEDİĞİM GİBİ BİRAZ ERKEN GELİP ÖĞRETMENLE TANIŞMA FIRSATI BULUYORLAR, BİLGİ ALIYORLAR. SONRASINDA ÖĞRETMEN ONLARI UYGUN GRUPLARA YÖNLENDİRİYOR. ÜCRET ALACAĞINI SANMIYORUM AMA YİNE DE NE DESEM YALAN.İSTERSEN BİR TEL. AÇ BİLGİ AL:)))

03/30/2011 12:35:00

bende belki bu hafta sonu deneme amaçlı gelebilirim hem sizinlede tanışmış oluruz hemde  grubu görmüş oluruz.ama  ben  haftasonları pek bursada olmuyorum ailem izmirde hatta haftaya 1-2 haftalık izmire gidicem.haftaiçi daha ii ıolur bizim için.

03/30/2011 13:04:00

ESRACIM, HAFTAİÇİ DE GRUPLAR VAR.SANIYORUM BİZİM YAŞ GRUBU İÇİ CUMA SAAT 16.00-17.00 ARASI DERS YAPIYORLAR.

03/30/2011 13:12:00

kıs bizim için evde geciyor ama yaz gelince yazlığa gidiyoruz oyuzden tereddütte kaldım ama aklımda kaldı hani :) merak ettim..

03/30/2011 13:49:00

ayyy uyumusum:))))  cansının yanına uzanmıştım uyumusum.neyse hafta sonu gorusuruz o zaman.

03/30/2011 13:59:00

EVET GÖRÜŞÜRÜZ:))

03/30/2011 14:14:00

slm kızlar. 

ne güzel gezme planları falan yapılıyor. özendiriyorsunuz benide:) dışarıda hava ışıl ışıl kendimi dışarıya atmak istiyorum gezmek istiyorum ama malesef sancılardan ne mümkün. sizleride çok merak ediyorum :) 

diyetlerinize Allah kolaylık versin. istikrar nasip etsin inşallah:))) doktorum çok kilo aldım diye kızıyor. hatta neredeyse 1,5 aya yakın zamanda 4,5 kilo birden almışım diye çok kızdı. boğazını tut diyor ama dayanamıyorum. umarım bir akslilik çıkmaz. tansiyon problemi oluyor çünkü arada...

bu arada bir şey sormak istiyorum. çok kararsızım. pierre carden bebek arabamız var. acaba büyük kızıma baston puset alsam mı ki ne dersiniz? siz arabalarınızdan memnun musunuz? birde slingo hug mu alsam ki diyorum. gerçi silingo hug 5.6. aydan sonra kullanılmaya başlanıyormuş. minik kızı büyük kızdan korumak durumundayım bir yerde hem gözümün önünde olsun vs. diye ana kucağı alsam nasıl olur acaba? ilk kızıma alamamıştım içimde kaldı. buna çok özeniyorum mutfakta falan çalışırken tezgahta gözümün önünde durur diğeri patır patır ortalıkta gezinir kafam çok karışık ya:))

küçüğe hiçbir masraf yapmadım henüz. sadece unnado dan anne çantası aldım pratiklik açısından. 2 aya yakın zaman lohusa dönemi oluyor zaten. bir yere gitmem gerekirse bebek arabasına ablayı slingede kardeşi atarım dye düşündüm baştan ama babayla dışarı falan çıkacaksak ablayı bastona diğerini bebek arabasına mı koysam ki? gerçi slingde bayağı süre idare eder bastonu sonradan alırım olmazsa napayım bacılar bana akıl verin:))

03/31/2011 08:32:00

günaydın herkese.

03/31/2011 08:37:00

günaydıııın selen ve cansın:)))

03/31/2011 08:42:00

sagol yasemıncım.cansın 5te kalktıgı için istirahatte:))) gece 6 defa kalktı.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...