buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/31/2011 13:53:00

anlattın anlattın:))))  evlendıgımde ıhsanıye pazarının dıbınde oturuyordum.keske yıne orada otursam.

03/31/2011 13:54:00

selencim meraklı minik dergisini de bir dene çok güzel gerçekten:)))
gonca dergisini hiç almadım bizimkilerin yaş grubuna hitap eder mi bilmem ama fidanı görünce dayanamadım:)))

03/31/2011 13:57:00

olsun yasemin resımlerıne baksınlar;) ama fıdan vermesı cok hoş.alacak babası.eve geldıgınde dıkerız bızde:))
  meraklı mınık dergısını de yarın ben alırım artık:)))

03/31/2011 14:02:00

canım meraklı miniğin yeni sayısı 3-4 gün sonra çıkar.biz sıkı takipçisiyiz de:)))

03/31/2011 14:06:00

tamam o zaman bu sefer alayım.halım haftaya pazartesi gelecekmiş.kabus gıbıydı halının hali

03/31/2011 14:14:00

ay inanmıyorum selencim ne kadar uzun sürecekmiş.hangi halı yıkamaya verdin

03/31/2011 14:27:00

canım ben halılarımı halıcadan almıştım.direk orayla görüştüm.onlarda yönlendirdiler bırılerını.halı içine iyice çekmiş tabi koca yagdanlık devrildi gitti.birde kırıldı.el halısı geç kurur dedı.anca temizleyip kurutacaklar sanırım:(  dr sezgin halı yıkama dıye bır şirket.

03/31/2011 14:27:00

canım ben halılarımı halıcadan almıştım.direk orayla görüştüm.onlarda yönlendirdiler bırılerını.halı içine iyice çekmiş tabi koca yagdanlık devrildi gitti.birde kırıldı.el halısı geç kurur dedı.anca temizleyip kurutacaklar sanırım:(  dr sezgin halı yıkama dıye bır şirket.

03/31/2011 14:28:00

03/31/2011 14:28:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...