buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/07/2011 12:43:00

Merhaba Selen, siz bizim gruba üye değilsiniz sanırım ama biz hemen üye olduk:) Nerde hareket varsa biz de varız. Çocuklar için güzel şeyler yapmak amacımız umarım tanışırız kısa zamanda..

03/07/2011 13:17:00

özlemcim seni tebrik etmek istedim.kestelde oturuyorsun hamilesin inegölde calışıyorsun.nazar degmesin.bursanın içinede tüm aktıvıtelerde de olmaya gayret edıyorsun.masallah :)

uye oldum  bende.

03/07/2011 13:32:00

selam kızlar anca yazabiliyorum iş güçderken saat kaç olmuş küçük beyde müsade etmedi bir türlü bugün hava bayağı soğuk hafta sonu babam gelecek ama bir iki saatliğine katılırım yapılırsa buluşma h.içide olur tabi eşim oğluma bakarsa soğukta çıkaramam ayrıca hayat lokantasına hiç gitmedim ama orası olabilir bence

03/07/2011 14:51:00

kızlar merinostakı hayata bende gıtmedım.bana da uyar orası.havalar cok soguk oldugu için kapalı bır mekan olması ve cocuklu oldugumuz içinde oyun alanlı bır yer olması gerekli.artık fıkırler bır araya gelıp  kararlastıracagız:)

03/07/2011 15:17:00

arkadaşlar aslı böreğin geçitteki şubesinde çocuklar için  oyun  alanı var  sitesinden baktım orasıda olabilir ama nasıl gidildiğini biliyorum.....

03/07/2011 15:20:00

yerden önce hafta sonu hafta içi hangisi olacak ona karar verelim ki yeri ona göre seçelim çocuklar küçük olduğundan hafta sonu kapalı mekanlar da mikrop çok olacaktır.

03/07/2011 15:21:00

sana katılıyorum mine

03/07/2011 15:27:00

Allah korusun hasta olurlarsa buluşacağız derken onların dertleriyle uğraşıp helak oluruz.birde birbirlerine bulaştırma sorunlarıda var işimiz çok zoorrrrr:(

03/07/2011 15:41:00

arkadaşlar,
buluşma için mudanya yolu üzerindeki uzay pastanesi ve mac donalds da olabilir düşüncesindeyim.
Onun dışında beşevlerdeki gönül kahvesi olabilir ancak oranın kapalı yerinde çocuklar içn birşey varmı bilmiyoruım.

03/07/2011 15:59:00

kızlar yardım istiyorum yarın akşam eşimin yemeği var ve ben evde kalmak istemiyorum çünkü sorun oluyor ister istemez aklıma magazin outlet geldi buluşalım gelebilen varsa diyecektim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...