buluşma:)

Ynt: buluşma:)

04/01/2011 17:33:00

kızlar merhaba masallah ne guzel mesajlar ole. ben bu aralar bayagı uzak kaldım.bulusma ıcın yarınmı dedınız? yarın kayınvalidemın akraba gunu var ama saat uyarsa belkı sızı gormek ıcın bı ugrayabılırım. özledım cunku. cocuklar ıcın uygun bıyermı? dururlarmı acaba? ya of keske benden 2 tane olsa yapmak ıstedıgım yetısmek ıstedıgım cok sey var ....:) bu arada benım rejım bu aralar cok sakat moralim cok bozuluyo motıvasyon 0 :)

04/01/2011 17:38:00

cok sukur ya aslıcım özlettın ama....aslıcım pınarın oturdugu yerde yenı bır çibörekcı acılmıs oraya gıdelım dedık.ben yarın cansını orff  için goturecegım,cıkıstada bahsedılen yere gıdecegız.sende gelebılırsen ne ıyı olur.ben 2 de cıkıyorum .sende ayarlarsan gel.yer için bişey dıyemeyecegım.hiç bilgim yok.

04/01/2011 17:43:00

küçük, masaları olan biryer yani çocuk için ayrı bir yer yok malesef bu sefer anneler için olsun dedim.aslı akraba günü sanırım öğlen başlıyacak biz 2 dedik yetişirsen bekleriz.akşam üstüde buluşabiliriz ama selen sana gitgel olur.kesin gelirim derse aslı, yapala  konuşalım isterseniz.

04/01/2011 18:16:00

gec cevap verıyorum kızlar bıraz ama.su saatımız yedı omrumuzu.delı gıbı su sızdırıyor.tesısatcı bulmaya gıttı esım.apartmanı sel götürecek.
 ıyı dusunmüşsün pınarcım.bu sefer anneler için olsun;) akşamüstü olursa benim için zor olur.çünkü aksam da esımle cıkacagım:(

04/01/2011 20:49:00

o zaman ben sızın planınızı bozmıyım kızlar.akşamustu selene zor olcakmıs bende yetısebılsem bıle ancak akşamustu gelebılırdım malum 2 den sonra tam gün ortası oluyor. gittiğim yerden o kadar erken kalkmam ımkansız. yaklasık 30 kişi oluyoruz da:) hal hatır sormak bıle 1 saat :) neyse ya bunada gelemıyorum ıçimde kaldı vallhi napsak ki :) dur bakalım kısmet

04/01/2011 21:11:00

aslıcım birdahakine sen ayarla biz uyalım iyi geceler...yine burger yaparız olmazsa ora iyi gelmişti bize:)

04/02/2011 07:26:00

günaydın kızlar.

aslı  o kadar uzuldum kı anlatamam.senı görmeyı de cok ıstıyordum:( ama aksam üstü benim için cok sıkışık olacaktı.en kısa zamanda sana uygun bır buluşma duzenleyelım.hatta carsambaya kadar buluşalım.

04/02/2011 08:13:00

slm,yağmurlu bir gün daha...selencim görüşmek üzere

04/02/2011 08:44:00

slm canım.evet yagmurlu ve karanlık bır gun:)) görüşürüz  pınarcım

04/02/2011 09:08:00

kızlar sızlere ıyı eglenceler ben gelemedıgım ıcın uzgunum en kısa zamanda telafısını yapalım haberleşelim. hepinizi öpüyorum. benım ıcınde yiyin :))rejimciler dikkat :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...