buluşma:)

Ynt: buluşma:)

04/02/2011 16:42:00

kıskanıyorum amaaa :(

04/02/2011 16:46:00

canım ınsallah bu hafta ıcı bır bulusma ayarlasak senı de aramızda gormek harıka olacak

04/02/2011 16:54:00

inş havalar güzelleşir bu hafta içide buluşuruz ben cuma günü izmire gitmeden.yoksa aklım sizde kalacak :) dışarı cıkmaya cesaretlendiriyorsunuz beni :)

04/02/2011 18:40:00

esra merhaba,fırsat buldukca at kendini dışarı çocuk bile dışarı çıkmaya başlayınca daha mutlu oluyor.evde fazla birşeyde öğrenemez,görerek tanıyarak gezerek öğrenecek.hep beraber buluşmak üzere...

04/03/2011 05:31:00

günaydın kızlar.çooook uykum var:( cansın 4 defa kalktı:( yat kalk yat kalk.hacı yatmaz gibi oldum..

04/03/2011 08:08:00

tünaydın kkızlar. demek buluştunuz gene ne güzel:) geçen sefer sorduğum soruya kimsecikler cvp vermemiş:( 

doğuma az kaldı evdeki halıları yıkatmaya vereceğim. siz kime yıkattırıyorsunuz? memnun musunuz? Hatice büşra canını okudu halıların. fiyatı vs. tel bilginiz varsa alabilir miyim? ben ilk defa yıkatacağım normalde kendimiz yıkıyorduk ama havalar malum. görüşmek üzere

04/03/2011 08:16:00

günaydın beytıyecım.ben seni cevapladım dıye hatırlıyorum beytıyecım ama benım bılgısaar bazen ya aynı ıletıden defalarca gonderıyor,yada hiç gondermıyor.üzgünüm.kusura bakma.

canım ben gecen gun halıma yag doktum ve halıları aldıgım yer dr sezgin adında bır fırmayı yonlendırdı.sadece el halısımı yıkıyor,yoksa dıger halılarıda yıkıyor mu bılmıyorum.bu fırmaya pınar koltuklarını yıkatmış.memnun kalmıs.fıyat hakkında bısey soyleyemıyecegım.bılmıyorum cunku.olmazsa sen bır kac fırma bul ınternetten,ara fıyat al.

04/03/2011 08:22:00

referans almadan vermeyeyim dedim.çünkü 4 halım çok kötü durumda. genelde pek iyi yıkanmadığından şikayetçi etraf. şimdi sitesine baktım. bayağı güzel anlatmış temizleme olayını. senin geldi mi? memnun kaldın mı?

önemli değil canım. sağol ilgin için.

04/03/2011 08:27:00

canım benim halım yarın gelıyor.henüz gelmedi:)  ama halılarımı hem kayınvalıdemın tanıdıgı hemde bursanın hatrı sayılacak bbır magazasından aldım.o nedenle işlerini iyi yapıyor olmalılar.yoksa kv tepelerıne cöker:))))))

04/03/2011 09:36:00

tünaydın,nasılsınız?selen ne oldu cansın uyumadımı gece.birde halı yıkama konusunda artı halı yıkama var halılarımı geçen yaz oraya verdim.koltukları dr.sezginde yıkattım.fena değil çok çok iyide diyemem.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...