buluşma:)

haydi organize olalım anneler :)

03/07/2011 18:22:00

kızlar merhaba :) bugun butun gun dısardaydım bır geldım mesajlar dolmuş:) butun annelerın bu kadar ilgili ve gayretli olması benı cok mutlu edıyor. meyvelerını de alıcaz ınsaallah. ılk bulusma gayet guzeldı sımdı diğerlerininde katılımıyla 2. buluşmayı planlayalım derim ben.

ama once zamanını ayarlamak lazım bence herkes once musaıt oldugu gunu yazsın. calısanlar hafta içi olursa akşam katılabılırlerse onlara gore bır saatte olabılır bence.herkes bıraz fedekarlık yaparsa ortak bır noktada bulusabiliriz gibi. bide bence bu buluşmadan sonra toplu bır karar alıp su oyun saatının gununu ve saatinı belırleyelım. bundan sonra hep o zamanda olsun boylece bu konuyla vakit harcamayız herkes işini ona göre ayarlar. ben cuma tum gun ve cumartesı sabahtan musaitim mesela bu hafta için. yani hafta içi de bana uyar hafta sonu da.yeterki diğerlerine de uysun.

mekana gelınce tüm annelerin önerdiği yerler cok guzel hepsine birçok kez gittim. mudanya yolundaki aslı börek gercekten cok nezih yalnız haftasonları brunch oldugundan kalabalık oluyor. oyun parkı gayet guzel ama kalabalık olunca cekılmıyor. ama hafta içi bir arkadasımla gıttıgımde bızden baska kımse yoktu.

belkısın söylediği hayat lokantası da guzel ama hafta sonları her yer gıbı orası da cok kalabalık oluyor. yanı gecen bulusmadakı kadar rahat edermıyız bılmıyorum. ama hafta ıcı sakın oluyor.(bu arada belkıs ve ozlem hoşgeldiniz :))

bunlar benım fıkırlerım ve gozlemlerim tabıkı sizlerinkide cok onemli.ozellıkle gecen sefer katılamayanlar rüyam berram sakduman beytiye refiye yapala ve diğerleri... lütfen sizde fikrinizi söyleyın ve bu sefer tanısalım. hepinizi öpüyorum.iiyi geceler...:)
yıne mudanya yolundakı mc donald s ın buyuk kaydıraklı bır parkı var brunch olayı olmadıgından haftasonu sabah ta gıdılebılır hafta ıcıde.

sakdumanın dediği uzayda cok güzel ama kapalı oyun parkı cadır gibi bir yer ve ufoyla ısıtıyorlar yanı bu soguklarda yeterli gelmeyebılır. ama bahar ıcın harika bır mekan.biz gecen sene hemen hergun ordaydık tam 2 tane parkı var.

Ynt: buluşma:)

03/07/2011 18:31:00

minecim cok ısterdım ama yarın aksam babamı yemege cagırdım( annem umrede babam yalnız) o yuzden iptal edemem malesef ama bende ceylinin nurla tanısmasını cok ısterdım. en kısa sürede bulusalım canım öpüyorum.

03/07/2011 18:38:00

:(( kızlar içim gitti resmenn. ne güzel mesajlar,mekanlar,planlar...

1 haftaya yakındır kulağımdaki iltihaptan dolayı tedavi görüyorum.ve ne yazıkki iyileşme yerine sorun dışa da vurmuş durumda .. hatta dr.um c.tesi günü hastaneye yatıp tedavi fln dicek oldu ama imkansız.. bebeğim emiyo. gece asla uyumaz bensiz emmeden :( şimdilik gün aşırı gidip geliyorum osmangazi tıp'a.. inş. sonuç alıcaz.. ama kesin durum önümüzdeki cuma belli olucak.. o güne kadar sabah akşam iğnem ve pansumanım var :( inş. geçicek... yani beni nolur affedin .. bu sorunu atlatana kadar buluşlamalara katılabileceğimi sanmıyorum. ama sizlerle tanışmayı buluşmayı çok istriyorum.. mutlaka bir gün .. öncelikle şu kulağım bi iyileşsin de :(

off ne içinizi kararttım akşam akşam.. neyse çok üzgünüm ama mazur görün beni lütfen..
iyi akşamlar herkese..

03/07/2011 19:04:00

refiye geçmiş olsun öncelikle sen iyileş daha çok buluşacağız nasılsa

03/07/2011 19:06:00

aslıcım teşekkür ederim canım inşallah çocuklarımızda tanışacaklar bizlerde yeni arkadaşlarımızla kışın malesef seninde dediğin gibi olmuyor bahar ayı herşey için müsait yine soğuk biz anneleri etkilemiyor yer ve zaman uyduktan sonra :) hepinizi öpüyorum iyi geceler

03/07/2011 19:34:00

mınecım cok ısterdım  bana da cok yakın zaten.ama gorumceme gıdecegım yarın.sabahtan gece yarısına kadar oradayım.

refiye cok gecmiş olsun.umarım en kısa zamanda ıyılesır  ve aramıza katılırsın arkadasım.

03/08/2011 05:47:00

çok sağolun kızlar.. inş. geçer bir an önce.. tek kulak yetmiyomuş insana :)

03/08/2011 16:43:00

aslıcım,benim için hafta içi gün farketmez dediğin gibi bir gün kararlaştırıp o günü buluşma günü yapabiliriz.hafta içi çocuklarda rahat oynuyor,hafta sonu da görüşemediğimiz arkadaşlarımızla yine bir buluşma  ayarlayabiliriz.bu hafta soğuklar perşembeye kadar devam etcekmiş cuma sıcaklık artmaya başlayacakmış.haberleşelim.cuma uygundur bu hafta bana siz nedersiniz.

03/08/2011 19:52:00

anneler merhaba buluşma günüyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum hala.minenin kızının ve dıger calısan annelerınde katılabılmesı ıcın ıstersenız prs veya cuma akşamustu de olabılır bence ama herkes lütfen katılım durumunu ve fikrini söylesin.bugun yarın halledelim insallah.sizlerden haber bekliyorum:).sakduman yapala vs calısan anneler.. siz kaça kadar calısıyorsunuz? ona göre tekrar ayarlama yapabılırız.

03/09/2011 08:03:00

herkese günaydın....
dışarıda harika bir hava var.sabah onca saat otobüs beklemiş olmama rağmen,biraz üşümüş olmakla birlikte çok da keyif aldım.aslıcım ben akşam 18.10 gibi çıkıyorum işten eve gidene kadar saat 19.00 oluyor:(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...