buluşma:)

Ynt: buluşma:)

04/04/2011 12:37:00

evet canım.yasemincim filizin kızı kac aylık?

04/04/2011 12:41:00

canım o ağustos 2008.yani bengisuyla yaşıt. ali efe haziran 2008.bengisu temmuz 2008. bir de zeynep var geçen hafta yoktu, sanırım o da nisan-mayıs 2008.

04/04/2011 12:44:00

benım kızım cokk küçük o zaman.

04/04/2011 12:49:00

aslında cansu var bizim grupta, o da 26 aylık ama 1-2 haftadır yoklar. devam eder mi bilemiyorum.?

04/04/2011 13:40:00

kızlar merhaba valla hızınınza yetısemıyorum masallah :) nasılsınız ben hala gıdılcek kapıları bıtıremedım sayılır.umre ziyaretleri derken sımdıde yakın arkadaslarımız arka arkaya doğuruyor:) bakalım kısmet darısı basımıza diyelim. orff egıtımının sıtede bu kadar konusulması hoşuma gıdıyor. boyle güzel şeylere vesile olmak çok zevkli. yasemın selencım keşke aynı grupta olsak.bizim grup artık aylardır cok güzel oturdu.çocuklar anneler cok iyi anlaşıyoruz. ama malesef yaşlar tutmuyor. neyse herkes memnun olsunda önemli olan bu dimi:)  bu hafta bulusalım dıyorum.sız ne dersınız?kendınıze ıyı bakın:))

04/04/2011 15:38:00

aslıcım merhaba.sen gıt tabıkı kapılarına oralarada gıtmek lazım:)
canım orff bızım içinde bır degısıklık oldu.cansını bılıyorsun son 20 dk toplaoynamak ıstedı gruptan ayrıldı.hooop oraya hoop buraya:))yasemın ıle tanıstım.dedıgın gıbı keske aynı grupta olsak ama yaslar:)
 bu hafta buluşalım canım ama uyarsa carsamba gunu görüşelim.ben persembe gıdıyorum cunku gemlıge pazar gunune kadar yokum.tabı sızler içinde uygun olursa.olmazsa sızler buuşursunuz artık ben bır sonrakı buluşmada bulunurum:))))

04/04/2011 15:39:00

aslıcım merhaba.sen gıt tabıkı kapılarına oralarada gıtmek lazım:)
canım orff bızım içinde bır degısıklık oldu.cansını bılıyorsun son 20 dk toplaoynamak ıstedı gruptan ayrıldı.hooop oraya hoop buraya:))yasemın ıle tanıstım.dedıgın gıbı keske aynı grupta olsak ama yaslar:)
 bu hafta buluşalım canım ama uyarsa carsamba gunu görüşelim.ben persembe gıdıyorum cunku gemlıge pazar gunune kadar yokum.tabı sızler içinde uygun olursa.olmazsa sızler buuşursunuz artık ben bır sonrakı buluşmada bulunurum:))))

04/04/2011 19:00:00

İYİ GECELER...ÇARŞAMBA BULUŞUYORMUYUZ...SELEN SENDE GİTMEDEN İNŞALLAH BİR AKSİLİK OLMAZSA ÇARŞAMBA DİYELİM Mİ?

04/04/2011 19:31:00

bence dıyelım canım.dıger arkadaslar ne dıyor??

04/04/2011 20:35:00

arkadaşlar merhaba gruba üyeyim fakat sizlerle tanışma fırsatım henüz olmadı. sanırım çoğunuz da tanışıyorsunuz. hava çok soğuk olmaz ve buluşacağınız yerde bana yakın olursa bende gelmek isterim oğluşla.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...