buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/09/2011 08:44:00

günaydın mutlu sabahlar...
bursa karla çok daha güzel manzara harika:) dışarısı çok soğuk evi havalandırayım dedim çok soğuk çalışanlara dışarıda işi olanlara Allah kolaylık versin kazasız belasız bir gün geçsin.okullarda tatil çocuklar yaşadı bizimki kar oynayacağım öğretmenimle deyip erkenden çıktılar babasıyla evden yarın gidemeyeceğini öğrenince çok üzülecek.
bugün babam gelecek misafir olarak bize hastanede işleri var ve ne kadar kalacağını bilmiyorum yinede yapılan programlara katılmaya özen göstereceğim.
sevgiyle kalın....

03/09/2011 08:53:00

günaydın kızlar

dışarısı cok soguk ama cok guzel.cansın sabah kalkar kalkmaz dısarı bakmış ,bahçedeki parkı kar altında görünce,-annneeee  hopppaaa ggoook :(  diye ağlıyor.ne yapsın çocuğum ılk defa kar gorup idrak ediyor.

neyse kızlar cuma hava ısınmaya baslıyor,cmtsi ve pazar daha sıcak.bana göre bir sıkıntı yok.

03/09/2011 09:10:00

bursa da karı görmek çok güzel çocuklar dışarıda kar oynuyorlar.bugün çay,kahve keyifle içilir.

03/09/2011 09:15:00

evde çocukları ile olanlar pek şanslı bugün :((( ben sabah kızımı camın önünde otururken bıraktım babaannesine ve yola düştüm malum iş güç bizi bekler:(((ama aklım da evde kızımla camın önünde sıcak birşeyler içmekte kalmadı değil hani.

03/09/2011 09:21:00

ayy canım sizde hafta sonu yaprsınız keyif inşallah.akşam karla oynmakta zevkli oluyor sonra sıcak içecek:))

03/09/2011 09:27:00

sağol pınar tesellin için.

karlı güzel bir gün:)

03/09/2011 09:50:00

anneler günaydın. benım ıcın güzel bir gün cunku okullar tatil kızımla keyif yapıyoruz. perdeleri açtık sıcacık evımızde sıcak süt içip faaliyet yapıyoruz. bu arada Allah bu sogukta odunu kömürü olmayanlara sokakta kalanlara vs yardım etsin insallah. onları düşününce içim cız ediyor(bizim okulun orda cok sık gördüğüm için) neyse sakduman senınde tatılını kutluyorum zümrem :) sevgili yasemin sende ınsallah haftasonu evladınla acısını cıkarırsın arkadasım
    bu arada cumartesi günü sabah bulusalım dıcem ama pınar sen gelemıceksın dıye üsülüyorum istersenız persembe veya cuma akşamüstüde olur.mine seninde kızının okul cıkısı olur. calısan annelerdende gelmek ısteyen olursa yetısebılır belkı.NE DERSİNİZ?
    aslında bugun tam cocuklarla bahcede kar keyfi zamanı. bızde bırazdan ıncez ceylinimle.evler yakın olsa keşke toplanabılsek
    (pınarcım buarada profil resmin günün anlam ve önemi için süper olmuş bende cekıyım barı özendim :)    HERKESE KEYİFLİ GÜNLER :)

03/09/2011 10:02:00

iyi günler herkesee.. sabah kzıım kahvaltı yaparken çğendik okulların tatil olduğunu.. nasıl üzüldüü anlatamamm :)) o kadar üzüldü ki hemen sıkı sıkı giyinip kendini sokağa attı :) kartopu oynayıp,kardan adam yaparak teselli bulmaya çalışıuyor halaa. :))) bakalım yarın nasıl olucak hava durumu? cuma sabahına kadar devam etmesi bekleniyormuş ama bakıcazz :)

03/09/2011 10:02:00

kızlarrrr aklıma ne geldi aslının yazısını okuyunca bu akşam üstü kar oynamaya ne dersiniz:) ortak bir yerde 1 saat kadar oynar çocuklar hafta sonuna kar gider ayrıca yarın çok soğuk olacakmış ne dersiniz hem yorulup iyice acıkırlar ( benimkinin ihtiyacı var ) bizede eğlence olur

03/09/2011 10:18:00

offff kızlar yapmayın böyle sıcak sütler kartopu falan içim gidiyor :((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...