buluşma:)

Ynt: buluşma:)

04/08/2011 13:53:00

CAN'IN OKULU NASIL OLACAK PEKİ PINAR?

04/10/2011 09:18:00

herkese gunaydın ben evıme dondum:)
sedef gecmiş olsun arkadasım.umarım cabuk ıyılesır teyze:)
pınarcım nasıl gıdıyor hazırlanmalar?
yasemin sen nasılsın?orff bu hafta ınsallah baslıyoruz:)

04/10/2011 11:08:00

HOŞGELDİN:)ev bulamadık kafamıza göre bakıyoruz hala.güzelmiydi düğün nasıl geçti günlerin...

04/11/2011 06:31:00

günaydın herkese:))))))))))
 hoşbulduk pınarcım.kınaya katıldım cok guzeldi.cansın pıstten hiç inmedi.bende oyle:))düğüne katılmadım cünkü hastayım:((( sanırım havalardan.nezle oldum.kınada da cok üşüdüm zaten.
pınarcım ne taraflardan bakıyorsunuz ev?

04/11/2011 06:42:00

günaydıııııııın:))))))))))))))))
aramıza yeniden hoşgeldin selen, geçmiş olsun, umarım çabuk atlatırsın.

04/11/2011 07:03:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/4eeca392-90d0-45b6-b05a-9eb900ca041a/13/23-nisan-kutlamalari-icin-oneritavsiye-

hanımlar 23 nisanda minik prenslerin ve prenseslerin bir arada olması için MUdanyada buluşuyoruz ilginize :))

04/11/2011 07:17:00

sagol yasemincim umarım.cok halsizim,burnum da artık acıyooo:))

sızler neler yaptınız orff nasıldı.yenı gelenler varmı?*

04/11/2011 07:46:00

hayır canım , yeni sadece özlem ve iklim bihar vardı.onalr da cumartesi öğleden sonra yeni bir grup için kayıt yaptırdılar.

biz eski yani ilk başladığımız grup olarak devam ediyoruz. cansu ve zeynep iyileşmiş onlar da katıldı yeniden.:))))))))))

04/11/2011 08:22:00

günaydınn:)selencim biz evi keçiören yada,eryamandan bakıyoruz.eryaman işe daha yakın.keçiörendede ailemiz var.geçmiş olsun canımmm.

04/11/2011 08:37:00

herkese günaydın çok güzel bır hafta olsun ınsallah. pınarcım senı özlicez umarım yenı hayatın cok daha guzel ve hayırlı olur sızın ıcın ve selencım sanada gecmıs olsun ve cemıyetınız hayırlı olsun...bursadaçocukla gıdılesı mekanlar dıye bır baslık açmışlar bende bır ıkı yer yazdım sızın aklınıza gelen baska yerler varmı? ınsan hep aynı yerlerden sıkılıyor malum. belkı oyle bır yerde bulusuruz tekrar.pınarcım sen ne zaman tasınıyorsun? gıtmeden görüşebiliriz belkı ne dersin...???bız sedefle orf ta aynı gruptayız cok guzel gecıyor.taşınmasaydınız efeyı de götürürdük..
   bu arada beytiye ne alem acaba doğumuna cokaz kalmış olmalı. beytiyecim ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım...haberlerini beklıyoruz. yasemıne gelınce bir türlü tanısamadık kısmet ne zamana acaba ?:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...