buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/09/2011 10:21:00

yasemincim ben calışmıyor olsamda ınan aynı durumdayım.kızım uyuyor,evde temizlık var.ne kartopu oynuyorum -kı zaten cansını bu havada cıkartmam mumkun degıl- ne de cay kahve ıcebılıyorum.

03/09/2011 10:31:00

selencim aslında biraz karda yuvarlanmak iyi olur ama insan kıyamıyor dimi:)))

03/09/2011 10:37:00

olmazmı yasemin ama dedıgın gıbı kıyılmıyor:)

03/09/2011 10:40:00

biz akşam balkondaki kardan bir tepsi kar alıp içerde oynamasına ve karla bir fiil tanışmasına izin verdik.pek keyiiydi :)))hem böylece onu kar zevkinden birazcık mahrum etmemiş olduk hemde üşümesine engel olduk.:))))

03/09/2011 10:46:00

ıyı fıkırmiş.dun gece görümcemdeydık eve gelırken keske yoldan toplayarak gelseymişim.aksam eşime söyleyımde bahçeden getırsın .iyi akıl ettın yasemin.yoksa cansın karla anca seneye tanısacak.balkonda kar yok kı.bırde yıkandı  balkon hıç kalmamıstır:(

03/09/2011 11:13:00

görümcenin çocukları var mı. oynar sosyalleşir cansın.

03/09/2011 11:16:00

2 kızı var canım ama bırı unv de dıgerı.ortaokul ogrencısı.gercı cocuk ruhlu ama,ben kendı yaş grubunu tercıh ederım:)

03/09/2011 12:42:00

biz kızlarla çıktık ve oynadık..harikaydı çok soğuk değil hava..marul gibi katkat giyindik..yuvarlandık...ufaklık ilk kez tanıştığı için ellemek istemedi ama bolca gezindi ve yuvarlandı...kardanadama hayretle baktı...sanırım karlı birgün kitabını daha iyi anlayacak şimdi...
akşam üstü baba gelince yine çıkacağız...

mine ye

03/09/2011 14:26:00

minecim burda azcık kar azalsa bı cesaret cıkcaktım dısarı ama bızım burası kara teslım malum evlerımızde bırbırıne uzak oldugu ıcın cesaret edemedım canım. araba karlar altında su an.cıkabılsem arıcaktım senı. dur bakalım yarın ola hayrola. kızlarımız yasıt ne kadar cok vakit gecırırlerse o kadar ıyı. e bızde ıyı anlaştık . o zaman süper :)
   buluşma konusunda senın ve diğerlerinin fikrini hala bekliyorum. sohbet cok guzel de bulusma planları da yapalım biraz dimi ama :)

03/09/2011 14:36:00

arkadaslar ne zaman bulusulacaksa bır haberleşsek artık.cuma mı cumartesımı?ve neresı?kımseden ses cıkmıyor.calısan arkadaslar ctsı olmasından yana sanırım.hafta ıcı iş çıkısında bulusmakta cok kısıtlı zaman olacak sanırım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...