buluşma:)

Ynt: buluşma:)

03/09/2011 14:38:00

benım için persembe cuma cts ne zaman olsa uyar.yer konusunda birşey diyemiyecegım.neresı olursa oda uyar

03/09/2011 14:47:00

selencım sana katılıyorum canım bende her mesajımda bu konuya  değiniyorum görüyorsun. inallah diğer annelerdende cevap gelınce bugun yarın adını koyarız artık arkadasım bu haftasonu pınar yokya o yuzden hafta içi  akşamüstü de olabılır  demiştim.

03/09/2011 14:52:00

evet aslıcım anladım ben zaten. elbette pınarda olsun dıger calısan arkadaslarda.ortak bişey bulalım artık.adını koyalım:)cuma kaçtan sonra mesela buluşmaya katılabılır calısan arkadaslar.?nereye gelebılırler?

hadı bakalım pamuk eller yazmaya arkadaslar.

03/09/2011 17:49:00

merhaba yeni eve girdik,çocuklar öğlen dışardalardı kara iyice doydular,akşam üstüde sağolsun komşumuz da toplanıp  çoluk çocuk çay keyfi yaptık:)aslıcım,selencim cumartesi hava şartlarından dolayı ankara iptal kısmetse haftaya yapacaklar yüzük işini.(okullar yarında tatilmiş)ne yapalım arkadaşlar gündüz buluşsak gelen olurmu cumartesi de olur tabi ama arayıda çok uzatmayalım.ayrıca minecim kızın gitcekmi okula...

03/09/2011 18:29:00

pınarcım ıyı olmuş bu sogukta karda bıde ankara zor olabılırdı sende burda olduguna gore bızım ekip tamam:)  (diğer anneler sizleride  mutlaka bekliyoruz lütfen sizde yorum yapın). yarında tatil ınsallah don olmasında evden cıkabılelım yarın veya cuma gunduz bulusalım derım ben.mınecım cuma gıtcekmı nur okula? cuma sanki bıraz daha kolay olur... ne dersiniz? mesela sakdumana da tatil o da katılabılır ama ondanda kaç gündür haber alamadık???

03/09/2011 18:53:00

pınarcım ıyı olmus ertelenmesı
cunku kar bu bellı olmaz malum ankaranın yolları da gızlı buzlanma ustası.allah gostermesın tehlıkelıydı.kızlar karar verın benım durumu bılıyorsunuz.cuma gunu bana uyar.

03/09/2011 19:47:00

canlarım ancak yazabiliyorum oğluşumu uyuttum sıra kızda ama önce MOLAA...
suelin okulu tatil değil yarın kısmetse babam geliyor.ayarlamaya çalışırım katılmaya çalışırım.
pınarcım iyiki ertelenmiş çünkü ankara yolu tek şeritmiş mezitler zaten kötü sevindim açıkcası Allah korusun çünkü.
hepiniziöpüyorum kızıma bakmaya gidiyorum yine gelirim

kızlaaaar :)

03/09/2011 20:00:00

minecim peki suelin okulu kaçta bitiyor? ona göre olmazsa onun cıkıc saatınde buluşsak sende kızınla katılabılırmısın canım?persembe  veya cuma bana uyar. pınarında eşi gec gelıyor zaten ona da uyar dıye tahmın edıyorum selencim sen? öpüyorum sizi çok
:) bende ceylini uyutmaya gıdıyorum gene bakarım uyuyakalmazsam yanında :))

03/09/2011 20:32:00

ancak gelebildim  aslıcım sueli okuldan 5-530 gibi alıyoruz yarın akşam babam gelecek ama cuma katılmaya çalışırım canım

03/09/2011 21:33:00

arkadaşlar buluşma yeri nerede olacak bende katılmayı düşünüyorum.bir aksilik olmazsa

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...