buluşma:)

Ynt: buluşma:)

04/21/2011 15:31:00

canım cok ısterdım senınle sohbet muhabbet etmeyı ama,geldıgıme degmez,esım 8 bucuk gıbı gelıyor.haftaya mutlaka buluşalım ama.

04/21/2011 19:36:00

kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu

04/21/2011 19:37:00

ben varım cnm hayırdır ?

04/21/2011 19:44:00

esracım canım sıkıldı,esım gelmedı,kızım uyudu.bende bakıım kımler varmış dedım.şaşırdım hatta cvp gelınce:)
 lıseden arkadasımla konustuk.evlenmeye karar vermiş.evlenecegı kişi daha once evlenmiş 1 sene kadar evlı kalmış,ayrılmış.yıldırım askı gıbı hersey cok cabuk gelıştı dıyor.kafasına bır kac soru takılmış benımde takıldı.onceden alınan esyalar var,tv,salon ve yemek odası tk,buzdolabı gıbı.yenılerını almaylım,bunlar az kullanıldı demiş adamın annesı.bızımkıde sorun degıl onemlı olan mutlu olmak,sana sorun olmazsa,hatırlatmazsa gecmişi almayalım demiş.
ılerde sorun yasarmıyım acaba dıyor?
ne dıyecegımı bılemedım.sorun yasarlar mı acaba? gece gece ne takıldı kafama yaaa offffffff

04/21/2011 19:53:00

msn acıktı oraya mesaj gelince bende girdim siteye baktım sen yazmışsın şaşırdım korktum dedim bişimi olsu cansına bişey mi  sorcak diye :) aman allah korusun.

arkadaşının ilk evliliği değil mi? ya ben olsam böle bişey yapamazdım diyebilirim.ne de olsa o eşyalarda bi yaşanmışlık var ne bileyim kullanamazdım..ama arkadaşın çok sevmiş diyorsun ve demkki kendinde öyle düşünceler yok ne güzel sevgisine ve karsısındaki adamın sevgise güveni tam ki bişey düşünmüyor.ileride de sorun yaşamaz baştan yaşamıyor ne güzel...allah tamamına erdirsin inş mutlu olur..

04/21/2011 19:59:00

evet cnm ılk evlılıgı.o yasanmışlık sonradan onun canını cok acıtır gıbı gelıyor ama ne bıleyım.olmazsa sonradan degıstırecek esyaları:(

ayy endişelenmişsin canım yaa.yok kusum ıyı cok sukur uyuyor:) kımsenın kusuna bısey olmasın saglıklı olsunlar:)

04/21/2011 20:29:00

pardon cnm oğluşu uyuttum anca bnmki gece kuşu bu saatte uyuyor anca :( 

dediğin gibi arkadaşında baktı içine tam sinmedi yavaş  yavaş değiştirir gerginlikte olmadan.çünkü eşya işleri hep bi gerginliktir :)) 
aman iyi olsun yavrular hep..

04/22/2011 07:09:00

günaydııııınnn kıslarrr:)))))

04/22/2011 07:20:00

günaydıııııııııııııııııın:)))))))))))

04/22/2011 07:26:00

hava guzel bugün ıns yarında oyle olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...