Kocayanak Öykü'nün tatlı annesi lokum Esma'nın doğumgünü

Ynt: Kocayanak Öykü'nün tatlı annesi lokum Esma'nın doğumgünü

06/09/2012 07:07:00

Nice mutlu yillara esmacim :)

06/09/2012 07:10:00

:)))) yenı yasın hayırlı ugurlu olsun... sevdiklerinde geçireceğin bir ömür dilerim :)

06/09/2012 07:20:00

Esmacım tatlı kızınla nice güzel yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.Hep böyle mutlu huzurlu olun :))

06/09/2012 07:25:00

Esma canım benim iyiki doğmuşsun ve bu minnak öykü kuzusunu doğurmuşsun:) ailen ile nice güzel yaşların olsun...

06/09/2012 07:55:00

Canım arkadaşım, iyi ki doğmuşsun, iyi ki doğurmuşsun öykümü de ben de seni tanımışım. Nurtinin bana kazandırdığı en güzel armağan oldun. Güzel kalpli arkadaşım benim, Allah sana, eşinle, kızınla; uzun, sağlıklı, güzel ömürler nasip etsin. Gülen yüzün, pozitifliğin, rahatlığın hep daim olsun. Biz çocukların peşinde koştururken sen ayaklarını uzatıp kahveni yudumla inşallah. =)) öpüyorum seni de öyküyü de. happy börtdey =)

06/09/2012 08:02:00

Mutlu yillar Esma.

06/09/2012 08:54:00

Esma'cığım, nice güzel yaşların olsun, eşinle, kızınla beraber upuzuuun, mutlu mesut yılların olsun inşallah :))

06/09/2012 10:04:00

Nice senelere Esmacım.Öperim.

06/09/2012 10:42:00

Mutlu yıllar Esma'cım herhalde en güzel doğum günündür kızınla beraber kutluyorsun :)

Nice sağlıklı ve mutlu senelereailenle beraber :)

06/09/2012 11:01:00

nice yıllara canım mutlu huzurlu uzun ömür versin rabbim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...