bebişlerin uykuları

Ynt: bebişlerin uykuları

03/03/2011 13:44:00

ya pimpirikli su verme olayın bana hiç makul gelmiyor.çün kü çocuğun bu dönemler çok iyi annesütüyle besleme zamanı.ne kadar isterse vermek lazım bence.sütün olmaya bilir kalkma nedeni olarak 3 saatten fazla uyumuyorsa bir beslenme sonrası doymuyor  demketişr.emin ol doyunca o da pek hevesli olmayacak tok karnına tatlı uykusunu bölmeye...

03/03/2011 13:58:00

işin var desene.ek gıda için 6 ayı doldurdunuz mu

03/03/2011 14:01:00

hııım...ok.

03/05/2011 11:28:00

Alakasız olacak ama mihri öğretmenim nerede kızlar ne zmandır gelmiyor buralara

03/05/2011 11:28:00

Ritada kayıp

03/05/2011 14:34:00

Ben buradayım işe başladım ya çok yoruluyorum akşam bile bağlanamıyorum,kv burada onunla da ilgileniyorum tabi ki. Ben de elma püresi vermeye başladım, zeten mama da alıyor, gece sık uyanması doymamasından bence, süt yetmiyor tek bence bizimkine zaten 2 dak emiyor emmiyor,üzülüyorum memeyi bırakacak diye. Gündüz hiç emmiyor sağıp biberonla veriliyor

03/05/2011 20:10:00

İŞten bağlanamıyormrusun eDacım.Çok mu yoğun.Bırakmaz inşallah.Sık uyanma konusunda edaya katılıyorum.İki gün önce Yağız'a mama verdim sabaha kadar uyudu.Yetmiyor ama doktoara anlatamıyorum. Uyansın birşey verme bir kilodan fazla almış buda yettiğini gödterir diyor.Göğüsüm paramaparça oldu sürkeli homurdanıp duruyor ve aç olduğundan sık uyanıyor.Bir kilodan fazla alması doyduğunu göstermezki daha fazlasını istiyor demek

03/05/2011 20:51:00

iştahlı paşa yağız efendi:)

03/05/2011 21:46:00

bellacığım bencede sence, kiloya bakıyorlar ama saçma geliyor banada, beimkine üç haftadır baya bi mama takviyesi yapıyoruz işten dolayı, zaten sütüm az mama çoğalınca emmekte istemiyor pek,zorla emziriyorum ayakta gezerek filan,ama 500gr almış mama olduğu halde,çocuğun metabolizmasıyla alakalı bence,benimkide obur ,bazen az veriyorum mamayı hazır emmeye başlamışken peşine memeyi dayıyorum onuda emiyor,iki saat sonra bi daha acıkıyor,aşırı hareketlendiler bence fazlasını istiyorlar artık normal olarak. haftasonları sadece emzirmeye çalışıyorum uykusu nasıl kısalıyor doymuyor demekki,bence doktorlar kitaba göre konuşuyor en doğrusunu anne bilir bence ,bebeğin neye ne kadar ihtiyacı olduğunu biz daha iyi biliriz :)))

03/05/2011 21:51:00

Mamayı anne sütüne karıştırdın mı hiç Mihri, su yerine anne sütü ile karıştırıp vermiş bizim bakıcı daha iyi uyumuş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...