bebişlerin uykuları

<123456>

Ynt: bebişlerin uykuları

03/06/2011 08:17:00

bizim 5 bitti zaten 6. aydayız, 6. aydan itibaren diyor mamaların üstünde gerçi biz 4. aydan itibaren yazanları kullanıyoruz hala.süt yokki çocuk açlıktan kıvranıyormuş şimdiye kadar,huysuz yazıyordum sürekli hatırlarsınız belki, açmış yavrum:) bugün sabah toplamda iki çay kaşığı kadar yumurta sarısı yedirdim,bir çay kaşığı pekmez, kaşığın ucuyla bir damla bal, amaç doyurmak değil zaten tatmaya başlasın, tat almaya geç başlayanlarda yeme problemi oluyor genelde diye biliyorum, 6 aydan sonra direk yedirmeye çalışılıyor oda çocuğa garip geliyordur birden heralde şimdilik tadıyor, iki hafta sonra çorba yapmaya başlaıcam pirinç patates havuç haşlaması, sonrasında gelsin yemekler:))

03/06/2011 08:18:00

bu arada uyku başlığını yemeğe çevirdik:))

03/06/2011 12:51:00

Öyle olmuş gerçekten.Ayrıca memeden kopma dördüncü ayda tüm bebelerde görülür.Hayata o ayda adapte olurlar.Emmek yerine çevreyigördüklerini incelemeye heveslidirler.Mümün mertebe bıraktırmamaklazım.

04/05/2011 17:40:00

konu baslıgı yemege donmus ama ben tekrar uykuyla ilgili sormak istiyorum.
benim kızım da cok zor ve az uyuyor. ayrıca uyurken en ufak seste uyanıyor. yaklasık yarım saat sallıyorum(fisher price'in salıncagında) ancak oyle uyuyor.
sallamadan uyutabilen var mı?sallamayı kestigim an uyanıyor tekrar. sizin bebişler yatagında kendiliginden uyuyor mu yoksa hala benim gibi sallayan var mı?

04/05/2011 18:43:00

burcu sallanan koltuktayız hala....
bazende memede uyuyakalıyo, ama yarım saat sonra gaz için yine uyanıyor, tekrar sallanan koltuğa geçiyoruz....

04/05/2011 19:42:00

bizim bide dişimiz cıktı yarım satte uyutuyorum yarım saat uyuyor ağlamadan uyusun diye uğrasıyorum ama ne mümkün. arada bir memede uyuyor cok mutlu oluyorum, dışarı cıkarıyorum yorulsun diye bazen etkili oluyor

09/27/2011 11:10:00

anneler size sorum var.. kızım gece 21:30 -22:00 arası gece uykusuna başlıyor. birlikte yatağa uzanıyoruz mamasını içiyor sonra uyuyuncaya kadar sağa-sola döner, sonra kalkıp yatağın ucuna doğru gider orda biraz yatar sonra kalık kafasını karnıma koyup yatar, sonra ben kaldırıp yanıma yine yatırırım ve uykuya dalar. iyice uykuya dalınca beşiğine yatıyorum 1 saat sonra uyumaya çalışırken yaptığı hareketleri uykudaykende yapıyor rahatça uyuması için ne yapalibilirim?

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...