ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

Ynt: ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

07/28/2012 13:46:00

neresinden? ben sokulludayım çetinemeçe yakın

07/28/2012 13:47:00

valla ankarann her yerini bilmiyrm ben akderede oturuyorum mamakta

07/28/2012 13:51:00

offff baya uzaktayız maalesef :( ben Ankaralıyım.merkeze daha yakınız biz size göre. Ankara grubuna üye olup buluşmaları takip edip katılabilirsiniz.böyle yazınca çok uzun oldu ama inanınki çok kolay :)))

07/28/2012 13:54:00

genelde okuduklarım hep uzaklar :(( 2 yıldır ankaradayım ve hiç kimsem yok komşularım çok dedikoducu laf taşıyıcılar görüşmüyorum bu yüzden tek kelime etcek yakınm yok burda:(( burdada bulamıcam sanırım :((

07/29/2012 11:27:00

yazıyoruz cvp yazmıyorsun..tatil na
sıldı diye sordum cevp vermedin??

07/29/2012 20:08:00

valla şekerim dedikodu kadının doğasında var, o kadar irdelersen arkadaş-komşu bulamazsın. boşverrrr. Mamak çok uzak ya, neyse ki İKEA var oralarda :)

07/30/2012 06:51:00

emine_arasjan myle dedikodu değil herkesin arasını açabilecek durumlar iftira tipi.... aysu görmedm vallahi yazdgnı tatilm iiğrençççtiii çünki oğlum sıcaktan daraldı benide darattı :(((

07/30/2012 08:51:00

ben bu yıl götürmedim valla düzeni buzulunca bebek de bizi bozuyor..dedikodu küçük cevrelerde daha cvn sıkıcı tabi bizim apartman site hayatı nispeten daha iyi..emine nin dediği doğru dedikodu kadın erkek herkesin doğasında var ama dozu önemli tabi..işin zor mamak heryere cok uzak bir ikea var o da bayar bir süre..şimdi n
asıl bebek

07/30/2012 09:40:00

ikea bi dolmuşluk mesafe ama yalnız gitsem ne olcakki :(( oğlum şükürki düzeni hiiiiç bozlmadı gayet iyi ve evde alıştğmz düzen sürmekte :D  tatilde o bizi bozdu ama kendini bozmadı :D  aslında mamak derken taaa giriş yerinde değilim mesela tunalıya 20 dk otobüsle kızılaya 15 dk yani iç tarafta biyerdeym ama yinede bazı yerlere uzak :(

07/30/2012 09:44:00

bizden yakınsın tunalı -kızılay a :) cıkacaksın evden bebek var diye tıkılp kalma..bizimkinin babası gelsin tunalıya gideriz anca..tek basına evet cennet bile çekilmez...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...