ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

Ynt: ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

12/01/2011 17:50:00

setenay senin bebiş ne kadar da miniş öyle ...allah analı babalı büyütsün...ne zaman kıpraşalım.ben davet edicem de evde ciddi bir toparlanma sonrası:)) malum tembel anne, kızı uyurken temizlik yapacak diye hergün kendine söz veriyor ama olmuyor olmuyor :))

12/01/2011 17:53:00

tabii canım buyur istediğin zaman zıplayabilirsin memnun oluruz:))

12/01/2011 18:54:00

:) Ben de K.örende oturuyorum ama ofisim Kızılay'da. Burcubahar, bizim evde artık"temizlik"diye bir kavram kalmadı:) 

Arada kadın geliyor da ev nefes alacak hale geliyor, tebrikler sana:)

12/01/2011 19:00:00

Hem ev temizledim hem mantı yaptım oldum kadin hasta olmuş işler bana kaldı iremde anakucaginda sallandı mantinin hamuruyla oynadı kiprasalim yaa sıkıldım patladim artik mantı açarım size haaa :))

12/01/2011 19:04:00

Uuuu hem mantı, hem temizlik hem bebeler! Bu ayki şahsi plaketimi sana veriyorum özlemiremnur!!:)))

12/01/2011 19:07:00

bende aydınlıkevler den yazıyorummm..:))

12/01/2011 19:11:00

biz de az biraz uzaktayız:) eryaman...
umidimnehir biz de buralarda kıpraşalım:)

12/01/2011 19:12:00

offff mantı annemin mantısı güzel olur.keşke ben de yapabilsem ev kıpraşması yapalım o zaman... bebeklerle pasta börek yapmak zor ev sahibine ağır olmasın.....annem ve teyzemler şöyle yapıyorlar...gelenler birer çeşit getiriyor..ev sahibi patates salatası,kısır gibi şeyler yapıyor bi de çay  tabiiii.....

size uyar mı bayanlar....:)

12/01/2011 19:13:00

Yanlis yazmisiz duzeltemedimde allahtan 1tane bebek var ama 2ye 3e bedel eline oyuncak olmayan ne varsa ver bayılıyor bu sayede kafam dinleniyor

12/01/2011 19:16:00

Bn çalıştığım için hafta içi gelemem malesef ama hafta sonu olursa, herkes bir çeşit paylaşır, o şekilde ev sahibi de zorlanmaz, iyi olur düşüncesindeyim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...