ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

Ynt: ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

12/02/2011 10:43:00

aaa cidden mi o kıpraşmadan fotoğraflar yok mu?

12/02/2011 13:58:00

evet etpaka bende katıldım mart atında yapılmıştı semihacımla orda tanışmıştık.

12/02/2011 17:37:00

ben de istiyorum tanışıp kaynaşmayı,ortak noktaları bolca olan tatlı sohbetlerden :)

12/02/2011 17:51:00

Eryamandayim bende. Cok isterim :)

12/02/2011 19:58:00

betül_lale zeynep ben üçyıldızdaydım. gecen ay aydınlık a tasındıkk..cok yakınız:))sen hangı sokaktasın??

12/08/2011 19:55:00

burcu slm cnm.ben çalışıorum şimdilik.bebeğime annem bakıyor sağolsun.süt izinleri süper oldu.yarım gün işe gidiyorum.hem iş yapıyorum hem arkadaşlarımla sıcak bi kahve içiyorum.bana çok iyi geldi bu yarım gün olayı.bir müddet sonra ücretsiz izne ayrılacağım.ben de c.tesi buluşmalarına katılabilirim.eşim çalışıyor c.tesi.çiğdem tarafındayız.dışardada olur bizdede olur herşeye açığım.

12/08/2011 19:55:00

burcu slm cnm.ben çalışıorum şimdilik.bebeğime annem bakıyor sağolsun.süt izinleri süper oldu.yarım gün işe gidiyorum.hem iş yapıyorum hem arkadaşlarımla sıcak bi kahve içiyorum.bana çok iyi geldi bu yarım gün olayı.bir müddet sonra ücretsiz izne ayrılacağım.ben de c.tesi buluşmalarına katılabilirim.eşim çalışıyor c.tesi.çiğdem tarafındayız.dışardada olur bizdede olur herşeye açığım.

12/08/2011 20:13:00

ben de tam Ada için oyun arkadaşları olsa artık ne güzel olur diyordum :) 

Biz Or-An'dayız. Haftaiçi mümkün değil ama hafta sonu her öneriye varım. Her yere gidebilirim, herkesi bizde ağırlayabilirim.

1 numaradan tecrübe ile diyebilirim ki bebekli buluşmalarda, en güzeli ay aralığı yakın bebeklerle evde bir araya gelmek oluyor. İlk zamanlarda daha kalabalık bebekle de pekala hoş ama büyüdükçe 5 bebek ortalamasında kalmak çocukları fazla karmaşaya maruz bırakmamak için iyi oluyor.

12/08/2011 20:36:00

ben de çiğdem'deyim..6,5 aylık oğlum..çalışıyorum..yılbaşından sonras ücretsiz izin alıcam ben de...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...