ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

Ynt: ankarada bebeği olan bi arkadaş olsa hiç fena olmaz

12/08/2011 21:12:00

evde de buluşabiliriz tabiiii.bu konunun başını ben çektim aslında ...yani ilk daveti ben yapsam iyi olacak ama inanın evin bi ucunu bi  ucuna getiremiyorum. öncekş yazışmaları okuduysanız her  gelen 1 çeşit yapabildiği pasta börek vs...getirir ev sahibi çay ve patates salatası gibi birşey yapar diye konuşmuştuk benim eşim cumartesileri de çalışıyor ben nisanda işe başlayacağım işe başlasam bile her daim CUMARTESİ buluşmalarına ben de varım

12/20/2011 23:32:00

bende dikmendeyım olmazmı bızde tıkıldık kaldık evde paşamla:(

03/27/2012 14:28:00

selam kızlar şimdi baştan okudum da hep bahar gelsin demişsiniz artık geldi bence bahar oyüzden kıpraşmanın tam zamanları bende çalışıyorum ama cumartesi babamızda çalıştığı için cumartesi buluşmalarına bende varım :) etlik aşağı eğlencede oturuyorum ama sonuçta ankara gidilcek yerler belli :)

03/29/2012 11:22:00

asıl şimdi buluşma zamanı bende birlik mah.deyim.

05/11/2012 21:40:00

Selamlar Hanımlar,
Pazaryerinde ürün satmak için dün üye oldum.Ankara grubunu görünce ben de yazayım dedım.Tanışıp buluşmalarınız oldumu?Keçiören'de oturuyorum.2009 doğumlu kızım var.Çalışıyorum ama iş çıkışı yada hsonlarında evde yada bir cafede,parkta bir buluşma olursa katılmak isterim.Yaş:31
Sevgiler..
wpearl1981@hotmail.com

05/12/2012 19:27:00

Bende çayyolu koru sitesinde oturuyorum bebeğim 11 aylık..Burdaki arkadaşları bekliyorum..

05/21/2012 07:11:00

benim için de::::::::))

05/21/2012 18:20:00

eee noldu arkadaşlar kimse buluşmadı mı yoksa..geç oldu ama ben de varım, bahçeli- emekteyiz biz de...şöyle arkadaş arıyoruz bebişli..:)

05/21/2012 21:38:00

mayıs ayındayız ne kasım ı...

05/22/2012 12:40:00

evet haftasonu olur cuma olur ne dersiniz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...