Balkon sorunsalı...

04/29/2012 12:54:00

arkadaşlar balkondaki sandalyeleri kullanıp demirleri aşıp allah korusun aşağıya atlayıwerecek sıpam diye kaygılıyım. tüm sandalyeleri kaldırıp yere halı serme düşüncesindeyim.

sizdeki kaygı boyutu ve uygulamalar nasıl acaba???

Ynt: Balkon sorunsalı...

04/29/2012 16:07:00

Tedbir almakta yarar var.Sadece sandalye değil üzerine çıkıp sarkabileceği herşeyi ortadan kaldırmak lazım.

Yağız tencere,süzgeç basamak olarak kullanabileceği herşeye basıp cama çıkmak istiyor çünkü.Allah korusun bebelerimizi

05/16/2012 19:16:00

Canım bizdede sandalye yok ortalıkta..endişe gecen ay tavan yapmıştı cok yordu beni sıpa ama son bir kac haftadır kendiside daha temkinli,dikkatli duse duse ogrendi sanırsam:))buyuyorlarmı ne?!

05/16/2012 21:46:00

allah göstermesin yazda geliyor benimde bu aralar sürekli kafama takılan konulardan biri sehpalara tırmanıyor camdan bakmak için herşeyi kaldırmak lazım ortadan en doğrusu bu olcak

05/16/2012 21:58:00

benim balkonum kapalı olduğu halde ben geçen yaz sıcaktan çok bunalmama rahmen oğlum uyanıkken hiç balkonu açmadım bu senede aynı şekilde bankonda sandalye bulundurmam camlar hep kapalıdır ..

05/17/2012 08:34:00

evet benimde kaygılrım var bu konuda....hatta pencere kilidide alacağım en kısa zamanda...bizmki pencereleride açıyor :( cam kapı açılamayacak yazın evde..:)

05/17/2012 12:22:00

dejavuu,ben buraya yazdıydım bi tarihte nere gitmiş:(( bizim kitaplığın önünde yedek sehpalar var arada ortadan kayboluyor gidiyorum ki oturmuş üstünde beni bekliyor:((ev döt kadar koyacak yerde yok:((balkon için en iyi çözüm hiçbişey çıkarmamak serin yere bişey oynasın,parmaklılarada bezden korumaları geçirdikmi tamamdır:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...