zuzu cafede buluşalım,adam gibi konuşalım...

Ynt: zuzu cafede buluşalım,adam gibi konuşalım...

10/14/2010 09:39:00

ay bende az once gordum aldım bıle

10/14/2010 10:07:00

arkadaşlar zuzu cafe cuma, cumartesi, pazar açık diğer günler kapalı.
grupcadaki fırsatı bizde aldık, kahvaltı 10-13 arası serpme olarak veriliyor.
Biz yarın sabah kahvaltıda 3 bebek olarak orada olacağız, isteyen gelsin bebeler kaynaşsın.

10/14/2010 12:27:00

aa biz de çok isteriz gelmek. haziran ayında orada doğum günümüz olmuştu ve gelen çocuklar çok sevmişti zuzuyu. ben öğretmenim ve öğleden sonraları müsait oluyorum, eğer saati uyarsa katılırız inşallah.

10/19/2010 13:32:00

arkadaşlar buluşma herhalde birbirini tanıyan kişiler arasındaydı, öyleyse kusura bakmayın çünkü ben tüm nurturia ist. üyeleri gibi anladım, zuzuyu da görünce atladım.

10/19/2010 13:34:00

bartum2008 yok canım birbirini tanıyanlar arasında değil, ben tanımıyorum çoğu insanı

10/19/2010 13:34:00

son tarih saat ne oldu en son? ben de gelmek istiyorum çok kızla mümkünse

10/19/2010 13:57:00

ok o zaman, tanışmış oluruz. ben yakın oturum, uyarım çoğunluğa

10/19/2010 14:58:00

birbirini tanıyanlar değildi aslında ama nedense kimse hadi şu gün diye bir şey koyamayınca ben poyrazı kendi arkadaşlarını davet edip götürdüm ve çoooooooook eğlendiler gerçekten çok güzel bir yer biz 3 bayan çocukları odaya teslim edip çok rahat kahvaltı edip kafa dinledik, süperdi yani. sabah erken saat olduğundan bizden başka kimse yoktu ve ablalar tamamen bizim çocuklarla ilgilendi harika oldu.  Tekrar gitmek istenirse ben kesin gelirim Poyraz da çok sevdi zuzuyu beni hiç aramadan oynadı oyun odasında. yalnız daha önce de yazdığım gibi yalnızca cuma, cumartesi, pazar açık bu mekan ve kesinlikle rezervasyonla gidilmesi gerekiyor çünkü çok büyük bir yer değil hadi biz geldik şeklinde gidilmiyor ayrıca h.sonları çoğunlukla doğumgünü organizasyonu yaptıkları için dışarıdan gelenlere kapalılar.

özgüranne bu kadar datayı verdim sen buna birde burdaki annelerin karar verme hızını ekleyip bir kod yazıp bir program çıkarırsın bence :)
biz elayı yakından görüp mıncıklamak istiyoruz mümkünse...

10/19/2010 15:04:00

ya ben senin son mesajındaki alttaki yazıyı yeni okudum desem. okuduğumu anlayamama baş gösterdi ki nerde kaldı verilere değerlendirme:)))

o zaman, nasıl yapsak... cumartesi kahvaltı heveslisi var mı aramızda?

10/19/2010 20:10:00

cumartesi kahvaltı bana uyar, kahvaltı olsun da hergün uyar aslında :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia İstanbul Buluşması

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...