Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

<12345>
10/04/2012 09:53:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

10/04/2012 09:55:00

iyi ki doğdun harun emre..çok güzel günler göresin..feyzacığım senin de anneliğinin ilk yılını kutluyorum, eşin ve oğlunla geçireceğin birlikte nice mutlu yıllar diliyorum..

10/04/2012 09:58:00

Mutlu yıllar Harun Emre, mutlu yıllar Feyza aklımda yanlış kalmadı ise eşinin doğum günü de bu ara idi, ona da mutlu yıllar:) Cümleten iyi ki doğmuşsunuz:))

10/04/2012 10:00:00

Esmaaaa, gözlerim doldu. Nasıl da anlatmışsın. Çok çok çok teşekkür ederim. Oğlumun sayesinde ben de seni tanıdım. Çok duygulandım, yazamıyorum hakikaten. Oysa ki başlık aç diye kafanın etini yiyorum iki gündür yüzsüz bir şekilde :) Ama okuyunca çok tuhaf oluyormuş insan. Çok teşekkürler tekrar

10/04/2012 10:00:00

doğum günün kutlu olsun..nice güzel yılların olsun kuzucuk..:)

10/04/2012 10:01:00

Sevdiklerinle ve ailenle nice senelere Harum Ermre :) Feyza asıl seni tebrik etmek lazım bugüne bugün 1 yaşında delikanlı annesisin :) Mutlu yıllar diliyorum.

10/04/2012 10:05:00

Harun emrecim, bir kez gordum seni ama gonlume giriverdin bile :) Dogum gunun kutlu olsun. Feyzacim, dikkatli, titiz, tatli, sefkatli anne :) Seni de kutlarim taa gonulden :)

Hepberaber cok guzel yaslarina erersiniz insallah Emrecigin :)
Severim sizi guzeller :)

10/04/2012 10:09:00

Iyiki dogdun Harun Emre.Allah hayırlı,mutlu,sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin annen ve babanla :) seni de tebrik ediyorum Feyzacim :)

10/04/2012 10:18:00

Harum Emre'miz, oğlumun adaşı, melek oğlan iyi ki doğurmuş anneciğin seni. Musmutlu, sapsağlıklı, neşeli, heyecan dolu ve hayırlı bir ömrün olsun. Allah seni anne ve babacığınla birlikte büyütsün. Sayende çok güzel bir arkadaşım oğlu ufaklık :) 

Hem güzel hem zorlu geceleri paylaştığımız, bir sıkıntımız oldu mu hemen birbirimizi bulup fikir danıştığımız, sevinçlerimize birlikte sevinip (misal deliksiz bir gece uykusu ya da döne döne kendi kendinize uykuya dalmanız) zor günlerimizde birlikte üzülüp birbirimize destek olduğumuz, kendi gibi kalbi de güzel arkadaşım, Feyzacım, senin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun. Artık bir yaşında koca bir oğlan annesisin. İlk yılı atlattın bile, darısı daha nicelerin başına. Her ikinizi de sevgiyle kucaklıyoruz ve kocaman öpüyorum. 

10/04/2012 10:28:00

BURC: Emre abi seni nasil anlatsam bilemedim. Burdaki herkes icin cok farkli seyler ifade ediyor olabilirsin. Sen benim de abimsin hem de SUT ABIMM bizim seninle olan iliskimiz cok daha siki o yuzden ben hem kendimi hem de annem daha ozel hissediyoruz. Feyza sut annem olmasa annemin stok sutu olmadigindan mama icmekten kurtuldum. Seni ve sutannemi coook seviyorumm. Annem de senii ve tyzemi cook seviyor. Iyiki dogmusun abicigim.

10/04/2012 10:33:00

Bugünden ağlatacaksınız beni annelerim. Ne güzel kelimeler dökülüyor ağzınızdan. Annelik maceramda en büyük gücü ve desteği sizden alıyorum. İyi ki hayatlarımız ve bebeklerimizin hayatları kesişmiş. Ayrı ayrı o kadar özelsiniz ki benim için. Ne mutlu bana ve oğluma.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...