Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

Ynt: Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

10/04/2012 11:37:00

Harun emrecigim daha nıce guzel saglıklı mutlu yıllar dılerım:)))

Feyzacım anneliginin ilk yılı kutlu olsun daha nicelerini gormek nasip olsun canım:))

10/04/2012 11:37:00

Emrecik, sevimli minik adam, senin için güzelliklerle dolu upuzun bir ömür diliyorum.  nice nice güzel yaşlara, doğum günlerine... annenle, babanla, doğacak kardeşlerinle...
sevgiler

10/04/2012 11:38:00

Harun Emre

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

10/04/2012 11:43:00

İyi ki doğdun Harun:)

Tatlı ailenle, nice sağlıklı mutlu yıllara:)

10/04/2012 12:15:00

çok sohbetimiz olmasa da Emrenin sana bambaşka bir dünya açtığını okuyorum yazdıklarından. onun da seninle çok mutlu olduğuna eminim.umarım ömür boyu bu aile saadetiniz daim olsun ve hep gülsün yüzünüz.iyi ki doğmuş Paşan

10/04/2012 12:21:00

Harun Emreeee,nice mutlu,uzun,saglikli,şanslı,bereketli ömürlerin olsun..Şanslı bıdık seniiii,ne kadar sanslisin ki tatlı,ilgili seni cook seven bir annen var..bahtin acik olsun kuzucuk

10/04/2012 15:17:00

nice nice yılların olsun Emre, sevdiklerinle, sağlık ve mutlulukla:-)

10/04/2012 15:20:00

Emrecim, çakırım, seni ilk gördüğümde ufacıktın, böyle koyardık sizi pusete, sürekli uyurdunuz, bir de etrafa bakınıp dururdunuz. Zaman ne kadar çabuk geçti de bir yaşına geldiniz bile. Şimdi yerinizde duramıyor, yerlerde emekliyorsunuz, birkaç aya koşturup oynayacaksınız. Biliyorum ki göz açıp kapayana kadar büyüyeceksiniz. Hayat sana her şeyin en güzelini sunsun, hayatın mutluluk içinde geçsin canım. O çakır gözlerin ışığını hiç katbetmesin, hep gülsün.

Feyzacım, anneliğinin ilk yılı kutlu olsun. Allah seni oğlundan hiç ayırmasın. İyi ki doğurmuşsun emremi :)

10/04/2012 15:29:00

nıce mutlu yıllara harun emre...

ıyı kı doğdun

10/04/2012 17:36:00

Nice yıllara yakışıklı akıllı harun emre. Gözümün önünde büyüdün kocaman oldun. Maşallah sana. Allah ömür boyu yüzünü güldürsün, hayırlı yi insanlarla karşılaştırsın. Nice yıllara sağlıkla, huzurla inş.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...