Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

Ynt: Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

10/04/2012 17:46:00

İyi ki doğdun Harun Emre, nice mutlu sağlıklı senelerin olsun kuzum:)

10/04/2012 17:52:00

ilk yaşın kutlu olsun harun emre, nice yıllara

10/04/2012 18:13:00

benim hayran olduğum yakışıklım ailenle birlikte huzur dolu,sağlıklı,bol uykulu ve güzel yemek yemeli yılların olsun.nice mutlu yıllar diliyorum oğluşuna feyzacığım.

10/04/2012 19:24:00

Güzel gözlü,yakışıklı Harun Emre iyi ki doğdun,hayat sana hep güzellikler getirsin,annen,baban ve kardeşlerinle musmutlu yıllar dilerim:)
İnce fikirli,düşünceli,naif Feyzacım seni de kutlarım:)

10/04/2012 19:28:00

Harun Emre oğlumla aynı dönemdesiniz nurtiden de olsa fotolarla büyümene şahit olmak çok güzeldi 1 yaşını görmek ve diğer yeniliklerine de şahit olmak çok güzel olacak yakışıklı erkek her yaşın güzelliklerle dolu olsun anneciğin ve babcığınla hep mutlu olamanı dilerim

10/04/2012 19:30:00

Kuzumla aynı gün doğan yakışıklııı,nice güzel yaşların olsun,hep sağlıkla mutlukla geçsin ömrün.Feyzacım senin de anneliğindeki ilk yılın kutlu olsun....

Öpüyorum çok

10/04/2012 19:59:00

nice güzel seneleerrreeee yawrm

10/04/2012 20:03:00

:)) yenı yasınız kutlu mutlu sevınclı neselı olsun. harun emrenın cebı parayla dolsun :))))

10/04/2012 20:14:00

evveeett.. geçen senenin bu zamanlar doğan minik kuzuları ve benim kuzum birer birer 1 yaşına girme vakti geliyor...nasıl bir heyecandı o anlar.. bekleyişler.. ne mutlu ki yavrularımız sağlıkla önce içimizdelerdi şimdi yanımızdalar.. tüm annelerin ve bebişlerinin doğum günü kutlu olsun.. Harun Emre ve annesine kucak dolusu sevgiler..öpücükler

10/04/2012 20:28:00

Sağlıklı,mutlu,booool gülüşlü,az ağlamalı,derin ve uzunnn uykulu,çoook iştahlı,anneli babalı,dedeli nineli nice yaşlara Harun Emre...
Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun Feyza cım,oğluşunla uzunnn uzunnn yıllara...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...