Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

Ynt: Çakmak bakışlı,kibar huylu, yakışıklı Harun Emre abi 5 Ekim'de 1 yaşında

10/05/2012 07:22:00

Harun Emre,
Iyi ki dogmussun kuzucuk. Nice saglikli, mutlu ve huzurlu yillarin olsun. Feyzacigim, anneliginin ilk yilini geride biraktin. Tebrik ederim. Daha onunuzde ne guzel maceralarvar.
Sevgilerimle.

10/05/2012 07:33:00

İyi ki dogdun harun emre :)) anneciginle, babaciginla saglik, murluluk ve huzur icinde nice guzel yillarin olsun... Feyzacim seni de tebrik ediyorum...

10/05/2012 07:41:00

İyiki doooğduuun Emreeee :))))
Atalay ve babaannesi seni çok çok öper....

10/05/2012 07:45:00

Dogum günün kutlu olsun harun emre nice nice güzel sağlıklı yaşlara insallah.Ömür boyu ailen ve sevdiklerinle adım atarsın inşallah.Rabbim gülen yüzünü asla soldurmasın.Sen gül ki annen ve babanda senin sayende hayata kocaman gülümsesinler :)

10/05/2012 15:20:00

feyza yakışıklı oğlunun doğum günü kutlu olsun. hayat hep güzellikler nasip etsin yakışıklı kuzuma

10/05/2012 15:31:00

Nice yıllara güzel kuzu :) Sağlıkla, huzur ve mutlulukla inşallah :)

10/05/2012 17:24:00

İyi ki doğmuşsun Harun Emre :) ömrün güzelliklerle dolu olsun :)

10/05/2012 19:02:00

Teker teker hepinize, güzel dileklerinize çok teşekkür ederiz. Sayenizde o kadar kolay büyütüyorum ki bebeğimi. İyi ki varsınız. Sevgiler.

10/05/2012 20:53:00

Ay daha kaçırıcaktım . Doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğlan :) hergüne maceralarını tatlı annenden dinlemeye bayılıyorum . İnşallah güzel uzun ömrün boyunca etrafına ışık saçmaya devam edersin

10/06/2012 05:53:00

vaay emree büyüdün artık bebeklikten çocukluğa geçtin daha nice uzun yılların olsun emre kuzum feyzacım  anneliğinn ilk yılı kutlu olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...