Bir derdim var...

<12>

Ynt: Bir derdim var...

06/28/2011 20:27:00

ben de lolovefatto gibi dusunuyorum,sen direkt abinleri ara gitmek istediginde,benim tanidigim cogu erkek buyrun gelin der,ben bir hanima sorayim musaitmiymisiz demez,esleri yuzunden abinlerle kopma...
biz de de benzer bir durum yasandi,annem tek kardesi dayima kirgin,kokmaz bulasmaz dedikleri turden buz gibi bir yengem var,ne arar,ne sorar,eskiden bayramlarda gelirlerdi,5 yildir o da yok,yengem daayimi kardesimin sunnetine gondermeyecek kadar soguk ve acimasizdir,annem anneannemler icin affetti,ama degisen bisi olmadi,benim kizlarimi hala gormediler desem yeterince aciklayici olur herhalde :) ,ankaraya ogullarinin mezuniyetine geldiler,zahmet olmassin bana diye aramamislar,daha neler :)
aile baglarini siki tutacak,koparmayacak olan kadinlardir,maalesef is sana dusuyor,sen arayacaksin,kirilsan da,bozulsan da yapacaksin,annem gurur yapti nooldu,yillardir tek kardesini goremiyor,erkekler kaprise ve alinmaya da gelemiyor,o yuzden hicbisi yokmus gibi kopmamak icin sen caba sarfet derim ben nacizane...

06/28/2011 21:20:00

ah cnm barbarosum benim yaa,valla bi garip oldum yazdıklarını okuyunca,seni çok iyi anlıyorum,2 abim var benim,resmen aşığım onlara,ama evlerine gittiğimde kendimi çok yabancı bi misafir gibi hissederim,hele yengemin biri ev batacak diye resmen bizi diken üstünde oturtuyo,bende çok gitmem zaten ama abilerimle arama hiç giremedi bu durum,saatlerce konuşuruz telefonda.bencede sen gideceğin zaman abilerini ara,sakın yengelerinin abilerinle aranı bozmasına izin verme.et tırnktan ayrılmaz cnm.sabır diliyorum sana

06/30/2011 11:30:00

dün memlekete gittik tıp fakültesine barbarosla.işimiz bitincede geri döndük.bir elimde çanta kolumda barbaros bi de hantal pusetimiz indir bindir çok yorucuydu.doğduğum büyüdüğüm evin kapısının önünden bile geçmeden geri döndüm.

açıkcası işlerin bu hale gelmesi biraz da benim salaklığımdan oldu.ben yengelerimi kardeşlerim gb gördüm bi durum olduğunda onları savundum herşeyimi anlattım.çok yanlış yapmışım aslında politik olmalıymışım.Kaç gündür düşünüyorum kendi hallerine bırakmaya karar verdim abilerime söylerim ama benim yüzümden eşleriyle aralarında bi şey olsun istemiyorum bu sefer ona da üzülcem.en iyisi herkes yuvasında mutlu olsun ne yapayım abilerimi arar sorarım bağlarımı koparamam zaten ama sadece bu kadar benim elimden gelen...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...