Guzel ve akilli Berenimizin Guzel annesi, canim arkadasim Seda'nin(Berenim)Dogumgunu

<12>
12/18/2012 06:42:00

Sedacim,canim arkadasim dogumgunun kutlu olsun cnm.. Ailenle sevdiklerinle birlikte mutlu.huzurlu bir hayat gecirmen dilegiyle..Gulen yuzun hic solmasin, iyi ki seni tanidim bu nurti sayesinde:)

Ynt: Guzel ve akilli Berenimizin Guzel annesi, canim arkadasim Seda'nin(Berenim)Dogumgunu

12/18/2012 07:41:00

Sedacim dogum gununu kutlar, ailenle saglikli ve mutlu bir omur gecirmeni dilerim.

Sevgiler

Ynt: Guzel ve akilli Berenimizin Guzel annesi, canim arkadasim Seda'nin(Berenim)Dogumgunu

12/18/2012 07:45:00

Güzel arkadaşım, burada ilk tanıştıklarım arasındasın biliyorsun ve yerin haliyle çok özel...Bebeklerimiz bile aynı gün doğumlu :)

Mutlu sağlıklı neşeli aşk dolu yıllar dilerim sana sevdiklerinle birlikte :))

Haftasonu hepimizin iyileşmesi dileği ile (eğlenmek istiyorum)

Seni öpüyorum ...

12/18/2012 08:03:00

Sedacım,
İyi kalpli,nazik,güzel arkadaşım doğumgünün kutlu olsun,nurti nin hayatıma kattığı güzel anne ailenle birlikte sağlıklı,mutlu,bereketli yıllar dilerim sana.
yanında olmayı çok isterdim ama kalbim sizinle,gelince telafi ederiz:)
öperim...

12/18/2012 08:08:00

Candan ve ince düşünceli arkadaşım.. Beren'imin güzel ve narin annesi...
Doğum günün kutlu olsun.. Hayat sana hep güzel günler göstersin..
Çekirdek ailenle nice huzurlu, mutlu seneler dilerim:)))

12/18/2012 09:01:00

Cok tesekkur ederim arkadaslarim cok duygulandim.valla yazdiklarinizi okuyunca.hepiniz birbirinizden ayri ozel ve guzelsiniz benim icin.cok opuyorum hepinizi ve kuzularinizi.

Mugecim hepimiz hastayiz ama cumaya kadar dopinkleniriz insallah.

12/18/2012 10:18:00

Sedam

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

12/18/2012 10:23:00

Doğum günün kutlu olsun Seda.
Sevdiklerinle mutlu,sağlıklı,huzurlu bir ömür dilerim.

12/18/2012 11:02:00

Nice guzel seneler diliyorum Seda:)

12/18/2012 12:25:00

Cok tesekkur ederim arkadaslar.operim hepinizi:-)

12/18/2012 12:42:00

sedacım ;
güzel arkadaşım
sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşların olsun:)
sağlıkla ve mutlulukla...:)
öpüyorum

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...