Bakici fiyatlari

04/18/2012 14:11:00

Merhabalar yaklasik 3 ay sonra calismaya baslayacagim. Bakici ariyorum buldum gibi ama yuzyuze gorusmedim. Antalyada bakici fiyatlari nedir ona gore konusmak istiyorum. Haftada 1 gun evin isini yapmasini isteyebilirim bide oglumun utulerini yapmasini. Sizce ne kadar vermeliyim? Bakicisi olan anneler ne kadar veriyosunuz?

Ynt: Bakici fiyatlari

04/19/2012 20:12:00

Galiba kimsenin bu konuda fikri yok:(

04/20/2012 05:33:00

nerde oturuyorsun?

04/20/2012 11:46:00

muratpaşada yenı gun pazarının hemen yanında.

04/21/2012 09:03:00

bende  kırgız var 900 veriyorum ama yatılı

04/23/2012 19:15:00

ben hafta ici hergün 0900-1700 arası. ctesileri de 1200a kadar, evin her isini yaptiriyorum, 2 cocugum var genelde onlarin ihtiyaclarini ben karsilarim, ama yardimcima da biraktigim olur. 85 yasinda da kayivalidem var ayni evi paylastigimiz. o kendi isini kendisi yapar her konuda, ama banyosuna yardimci oluyor, yemek yapiyor, temizlik vs. yani ben ekstradan ne bir temizlikci aliyorum ne de cogu kez mutfaga giriyorum.
memnun muyum? hayir.. sanirim yarin yollarimizi ayiracagiz. tek basina cocugumu rahatlikla emanet edebilirim ama evin her isine biraz zor kosuyor..
gamzem, istersen benim yardimcimla konusabilirsin, dedigim gibi cocuk bakma konusunda tecrubesi var ve aileden biri gibi her sekilde guvenebilirsin gozu kapali. ben evde oldugum icin su asamada daha seri birine ihtiyacim var veya hic almayacagim her gun gelen, haftada 1 temizlik icin birini ayarlayacagim.
ucreti de 800.

04/27/2012 18:51:00

benim komşum evde bakabileceği bir çocuk arıyordu.Genç ve güvenilir..Yakın olsaydın ona yönlendirecektim seni....

05/07/2012 13:42:00

ben de bakıcı arıyorum. b.onattayım.bana da tavsiye edebileceğiniz birileri var mı?1 ay önce işime dönmek zorunda kaldım. eve gelmesini istiyorum. 08.00-19.30 arası. cmts dahil. sigara içmemesi olmazsa olmazım.

05/08/2012 20:53:00

Allah yardımcınız olsun ben 3 bakıcı değiştirdikten sonra,apartmandaki bir komşuma vererek huzuru buldumievde yapılan her işte vazgeçtim,önemli olan çocuğun sağlığı ve güvende olması,..mümkünse sana yakın oturan güvenilir birilerini bul..mutlaka tanıdığın biri olsun ..işallah  bulursun..bu yakınlarda bi arkadaşımda çocuk bakmayı düşünüyor..düşünürsen sizi tanıştırabilirim..sevgiler

05/12/2012 22:17:00

Bakıcı konusu biraz sıkıntılı , işe başlayalı 2,5 ay oldu ama bu arada 2 bakıcı değiştirdik ve nerdeyse 15-20 kişiyle görüştük.Şu an halimizden memnunuz, umarım böyle de gider.

Bakıcıyla en başında herşeyi net ve açık konuşmak lazım, evde yapması gereken işler konusunda özellikle çok net olmakta fayda var, çünkü sonradan '' biz böyle anlaşmamıştık '' diyip işin içinden çıkabiliyorlar.Çocuğunuzun bakımı ve sağlığını ön plana alarak diğer ev işleriyle ilgili beklentileri minimum düzeyde tutarsanız daha kolay bakıcı bulursunuz ve de daha iyi anlaşırsınız.Ödemeyi haftalık isteyenler,hatta sigorta isteyenler bile var.İşe başlarken bakıcınızın ev adresini ve kimlik fotokopisini de almakta fayda var.

Ücretler konusunda birşey diyemiyorum, yapacağı işe ,çalışma saatlerine,çocuğun yaşına göre, hatta bakıcının sosyo-kültürel durumuna göre de değişiyor.

Oğlum haftaiçi kreşe gidiyor, bakıcımız öğlen gelip ev işlerini (ütü-çamaşır-bulaşık-genel temizlik-yemek) yapıyor, akşam üzeri oğlumu karşılayıp karnını doyurup oyun oynuyor yada parka indiriyor.Cumartesi ve resmi tatillerde de tam gün çalışıyor.

05/21/2012 02:52:00

selam.bakıcı konusunda bana da yardımcı olursanız çok memnun olurum.güllük cad.oturuyorum.13 aylık kızıma yarım gün bakacak sigara içmeyen ve onun gelişimine yardımcı olacak birini arıyorum..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...