Lara da Çocuk Doktoru

03/20/2012 14:52:00

Lara bölgesinde çocuk doktoru arıyorum. Sanırım hastane olursa maddi yönden daha mutlu olucam. Medical Park'ın çocuk bölümü nasıldır? Orda tavsiye edeceğiniz doktorlar kimlerdir. Samimiyet kurabileceğim gerekli durumlarda çekinmeden cep telefonundan ulaşabileceğim bir doktora ihtiyacım var. Bu arada muayene ücreti çoook pahalı olmayan özel doktor tavsiyelerinizi de alabilirim. Teşekkürler

Ynt: Lara da Çocuk Doktoru

03/20/2012 20:30:00

medikal park Hayriye hn.ı tavsiye ederim

en kötü tarafı artık yarım gün orda ,9-12 arası :(

her soruma tatmin edici cevabı aldım saolsun çok ilgili ve ilaç yanlısı olmayan bi dr.

özel muayenehanesi olan da nedim doğan var ama vizitesini bilmiyorum

gidenler çok memnun

03/20/2012 22:46:00

medikal de seda özer ve hayriye hn mı bende tavsiye ederim özellikle seda hanım o yoksa hayriye hanıma gidiyoruz.

03/20/2012 22:46:00

:)))) kim olduğuna bakmadan yazdım

03/21/2012 06:46:00

Merhaba ben hem nurturia da hemde Lara' da yeniyim tavsiyeleri bende bekliyorum:)

03/21/2012 07:25:00

medical parktaki hakan beyi şiddetle tavsiye ederm

03/21/2012 16:13:00

berenimm, Hayriye Hn öğleden sonra nerede çalışıyormuş, biliyor musun??

03/21/2012 16:30:00

Pınarcım ,

medikalde yine ama kemik iliği bölümüne geçmiş .

03/22/2012 17:03:00

tamam canım sağol:)) biz de hep ona gidiyoruz , geçen gün hastalanınca eşim götürmüş hayriye hn yarım gün çalışıyor demişler ama sebebini sormamış, ben de merak etmiştim.

03/23/2012 07:19:00

Geçen sabah kızım çok rahatsızlanınca rastgele en erken saat için randevu istedim Ali beye verdiler. Muayenesi fln iyiydi ama çok öyle samimiyet kurup cep telefonundan da ulaşılabilcek biri değildi pek hoşumuza gitmedi.
Nedim Doğanı da araştırdım. Hatta ofiste bir iki arkadaş ona götürüyormuş çocuklarını çok memnular ama vizitesi 140 TL ymiş bana biraz uçuk geldi.
Hayriye Hnm ın yarım gün olması da kötü
Sanırım Seda Hanımı denicez. Seda Hanım tüm yakın arkadaşlarımın doktoru ama kızların sanki hepsi çocuklarını başka doktorlara götürüyorlarmış gibi geliyor. Aynı durumlar için kullandığı ilaçlar farklı veya aynı konuda birine farklı diğerine farklı tavsiyelerle bulunuyor.
Off ne bilim sanırım taşınmanın en zor kısmı doktor ve kuaför bulmak : ))

01/16/2016 15:58:00

Evet ali bey alanında kotu değil ama annelere karşı sert ve anlayışsız.ben de seda hanımı deneyeceğim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...