Beren'in annesi çıtır Sinem'in doğumgünüsü:)

<12345>
09/02/2011 08:31:00

Uzaklardaaa ki arkadaşım her ne kadar şu an sana sinirli olsamda:) doğumgünün kutlu olsun..

Güzel ailenle daha nice hayırlı,sağlıklı,uzuuuuun ömrün olsun inşallah..

Öperim,sevgiler..

Merve&ZZ

Ynt: Beren'in annesi çıtır Sinem'in doğumgünüsü:)

09/02/2011 08:42:00

Önce sesini duyayım istedim ama aradığım kişiye şu anda ulaşılamıyormuş malesef:((

Sinemciğim;

Tatlı kardeşim güzel arkadaşım...Burada iyiki rastlaşmışız dediklerimdensin inan...Yaşının daha da ilerisindeki olgunluğunu hep taktir ettim..Yüzün gibi kalbinde güzel senin ne tatlı bir hatunsun maşallah sana....

Güzel kuş Beren ve eşinle sana nice mutlu ve uzun yıllar diliyorum canım benim...Kucaklayarak öpüyorum seni...Doğum günün kutlu olsun...

Hülya...

09/02/2011 08:50:00

Sinemciğim doğum günün kutlu olsun. Güzel ailenle birlikte sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu nice senelerin olsun.

09/02/2011 08:52:00

:) Çıtır Sineeeem iyiki doğduuun... mutlu seneler.

09/02/2011 08:54:00

Hehe kocasından bile önce kutlamışım:))

Canım arkadaşım, dostum, kardeşim... Doğum gününü kutlarım. Gökhan ve beren kızımla sağlıklı, mutlu yıllar diliyorum. Uzun uzun yazmayı beceremiyorum kızımmm:)

İlk tanıştığımız gece gibi; daha nice nice taksim'de kol kola gezmeler diliyorum bize :))

Jüjü, ela ve bekir
öpüyoruz:))

09/02/2011 08:56:00

doğum günün kutlu olsun...ailenle nice sağlıklı uzun senelere inşallah

09/02/2011 09:06:00

Sinemcim, doğum günün kutlu olsun:)
Tatlı minnoş Beren'in ve tem sevdiklerinle sağlıklı, mutlu nice senelere...

İyi doğmuş ve doğurmuşsun da seni tanımışız:)

09/02/2011 09:49:00

Senem, Doğum günün kutlu olsun. Beren'le ve eşinle bir ömür mutluluklar diliyorum. Nice güzel yıllara :-)

09/02/2011 10:29:00

sinemcim guzel yuzlu ince ruhlu narin arkadasim ne guzel bir gun bugun nice uzun saglikli yillar gecirmeni ddilerim evladinla esinle sevdiklerinle benimde bugun evlilil yildonumum :)

09/02/2011 10:32:00

Sinem dogum gunun kutlu olsun. İyiki dogmussun ve iyiki nurturiada bulusmus ve iyiki seni tanimisim :))

09/04/2011 05:12:00

Sinem'cim iyi ki dogdun. Nice guzel yillara:)

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...